SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]Bengazi

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Dobra, trochę w kwestii braku wpisów ;D

Przed studniówką na nic czasu
W trakcie wiadomo
Po lecze kaca, do dzisiaj czuje uboczne skutki ;D

Ale to jest raz w życiu więc sobie nie żałowałem ,dzisiaj jeszcze zbyt wyj**any jestem na trening i miche ale jutro już jedziemy dalej

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-27 13:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Masa dzień 19
Dzień treningowy


A więc wróciłem po momentach ochlejsta studniówkowego do życia, trening wyśmienity, dostałem od ziomka na test Vpx - NO Shotgun specjalnie mnie nie pobudziło, pompa była, ale to zasluga ostrego treningu a nie tego syfu :D

Generalnie nie będe wstawiał na razie zrzutu michy, nie mam czasu zbytnio wp*****lać tego w kalkulator, nauka...

Trening też inny dziś, typowe serie na klatkę i biceps, same wolne ciężary

Pozdro ;d

Foto:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skurrrrrrwysyn!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Czo sk***ysyn ;D? Jak tam studniówka Panie ;D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
dobrze jest :D!

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę namieszałem, dawno alko nie piłem i źle to sobie wyliczyłem... reszty nie mówię. Ogółem impreza bardzo fajna, tylko szkoda, że ja się skończyłem za szybko i nie zrobiłem tego, co chciałem zrobić ;) A u Ciebie widziałem, że dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Dzięki misiek

MaksymS

To współczuje, ja generalnie uważam tę studniówkę za najelpszą imprezę na jakiejkolwiek byłem, to umywa się do wszelkich baletów w klubach itp, niezapomniane wrażenia.

Swoje się wypiło, wytańczyło, ale koniec końców w domu kobieta mnie musiała rozbierać ale wracamy do treningów i michy :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Klata wyląda lepiej w porównaniu z zdjęciami z 1 str ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
All day all night wątróbka ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Nie mam na nic czasu, tylko wp*****lam i trenuje+nauka.

Bd wrzucał co jakis czas foty, i tak cud, że dostałem się do komputera.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Danielloo w podążaniu za upragnioną formą

Następny temat

Dziennik mini koksa ^^ Robimy masę.

WHEY premium