SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]Bengazi

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 5 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Powodzenia :) i podawaj ciężar jak możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Masa dzień 4

Dzisiaj, nuuuudny dzień, praktycznie w całości spędzony w szkole więc co się dziwić, jestem gorzej zmęczony niż po treningu, dziesięć godzin w tym samym miejscu, eh.

Wiem, że mogłem miejscami zamienić twaróg z pieczeniom, ale wyszło niespodziewanie, nie miałem pojęcia, że w ogóle ją mam, dlatego najpierw wszamałem twaróg, no nic, płakać nie będę :D

Znowu zapomniałem kupić razowca...






Oprócz tego fotka żarcia do szkoły:




Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-09 21:14:41

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-09 21:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno, ale nie chciałem się mądrzyć, więc już dałem to "chyba", żeby nie było :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Oj jaki skromniacha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1942
Mało tego ryżu na talerzu, a jest napisane że 100g, pewnie ważysz po ugotowaniu, zgadza się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Niee, kupuje w Selgrosie paczkowany po 10sztuk, 100g każda paczka, może tylko na zdjęciu wydaje się tak mało :D Ten pojemnik jest dosyć głęboki,

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-09 22:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Powodzenia Bengazi , nie wyglądasz aż tak źle na klacie coś widać ,ja jak zaczynałem to tylko sutk miałem na klacie Kalkulatorom ufać nie można , obserwuj organizm jak waga idzie w góre i też popatrz czasem w lustro a sam sie dowiesz ile potrzebujesz Jak możesz to podaj mi lika do tego artyukulu rooniego bo właśnie go szukałem i znaleźć nie mogłem a jest bardzo dobry ! Będe zaglądał , daje soga na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Masa dzień 5 Wpis zaległy.

Noo, jako, że wczoraj nic nie dodałem to dzisiaj muszę wstawić wczorajsze wypociny. Brak jakiejkolwiek możliwości na trening spowodował jego przesunięcie na dzisiaj. Wczoraj "zmuszono mnie" do wpierdzielenia zestawu z McDonalda, oprzeć się nie mogłem i płakać nie będę. Michę dotrzymałem. Aktualnie jem przed treningowy i lecę na trening, piona.

Nie hejcić za maka, jem go na prawdę raz na ruski rok :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium