SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] timmek / DZIENNIK - masa, sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
krótkie podsumowanie 5 tygodni na kreatynie:

SAMOPOCZUCIE:
wszystko w porzadku, nie zauważyłem jakichś złych objawów, na początku częściej musiałem sikać, ale pewnie związane było to z tym ze starałem sie pić więcej wody

TRENING:
trening który sobie zafundowałem spodobał mi się, miałem ochote na kolejne; szczególnie dobra sporawa ze zróżnicowaniem ćwiczeń, np. raz hantle, raz sztanga; bardzo przyjemnie mi się ćwiczyło, treningi trwały 40-50min zależnie od dokładnej ilości powtórzeń;

MASA:
73,5kg -> 76,0kg, takze 2,5kg w 5 tygodni

SIŁA:
ciężko mówić dokładnie o przyroście siły, zróżnicowanie cwiczeń utrudniało odnotowywanie przyrostów, ale nie na tym mi zależało...
klatka (na płaskiej, sztanga) na początku 60kg 9-9-8, na końcu 70kg 8-8-6
klatka (na płaskiej, hantle) na początku 17kg 10-10-10, na końcu 25kg 9-9-9

CO DALEJ:
zapowiada sie przerwa,
od stycznia zrobiłem 7kg... chciałbym jeszcze troche, ale w końcu trzeba na wakacje pojechać :) a później? nie wiem czu wystarczająco czasu znajdę... ale jak wrócę, napiszę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Powodzenia, Tim!
7kg to nieźle, przynajmniej z kobiecego punktu widzenia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
łącznie przerwa w treningu: 4miesiące

zmiana masy:
styczeń 2010 - 69kg
sierpień 2010 - 76kg
grudzień 2010 - 73kg

postanowiłem wrócić na dłużej, dlatego chcę zainwestować:

kupiłem już:
- gainer: Trec Mass XXL 5,8kg
- cukier: Activlab Carbomax 3kg

dodatkowo na dniach mam zamiar nabyć swoją łąweczkę + 2 hantle składane do 25kg
mam nadzieję że razem z drążkiem który posiadam będą stanowiły wyposażenie mojej (mini)siłowni ;)


od 6 tygodni robię ćwiczenia na brzuch ze strony: http://www.miesniebrzucha.pl/ 
od 2 tygodni robię ćwiczenia na pompki ze strony: http://100pompek.pl/

mam nadzieję że już za kilka dni będę miał swój sprzęt i będę mógł zacząć trening... co planuję?

Trening 3 razy w tygodniu.

Pierwsze 2-3 tygodnie jakaś obiegówka (klatka, plecy, barki, biceps, triceps),
później najprawdopodobniej poleci trening który robiłem jak ćwiczyłem w wakacje, bardzo mi się podobało)
mianowicie: klatka-barki, plecy-biceps, klatka-triceps, plecy-barki, klatka-biceps itd.

Taki mieszany split + zmienność ćwiczeń. Z moim sprzętem będę miał ograniczone możliwości, ale powinno wystarczyć.

Tak jak poprzednio mam zamiar umieszczać jakieś fotki raz w miesiącu, opisy będę wklejał częściej :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
To wrzucaj foty już teraz, żebyśmy zobaczyli czy strasznie uschłeś ;]

Work smart, not hard!

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


ławeczka ma do mnie dotrzeć około 6 stycznia, także tego samego dnia zainauguruję sezon :) póki co, rozpocząłem degustację mass xxl (wanilia) - polecam , bardzo słodki powoli wracam do, mniej lub bardziej, diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 976
No nie oszukujmy się... nieco z Ciebie spadło Ale szybko powinno wrócić do normy :D Kibicuje ;)

Work smart, not hard!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
pierwszy trening obwodowy za mną

1. klatka na płaskiej sztangielki 2x18kg 10-10-10 luźno
2. plecy drążek 6-6-6
3. barki wyciskanie sztangielek 2x12kg 10-10-10 luźno
4. biceps siedząc na lekkim skosie 8-7-7 ciężko
5. triceps wyciskanie francuskie w siadzie 12kg 10-10-10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1299
Witaj! Widzę, że Ty też miałeś dłuższą przerwę (tak jak ja). I widzę, że wracasz od tego miesiąca, również jak ja. Stal to taka stara miłość, która nie rdzewieje, hehe. Przerzucam się na treningi domowe, nie chce mi się jeździć na siłkę, w domu wygodniej i sympatycznie, muzę możesz puścić jaką chcesz. Mam sztangielki, trochę ciężarków, gryf. Kupuję ławeczkę. Także do przodu jazda. Życzę powodzenia i dużych przyrostów. Ty przynajmniej nie będziesz musiał się redukować, masz dobrze zarysowane mięśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - FBW

Następny temat

Ocena planu na mase.

WHEY premium