SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] timmek / DZIENNIK - masa, sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


jeżeli chodzi o trening brzucha to na razie nic nie będę zmieniał, jeszcze ze 2 tygodnie do końca tego cyklu mi zostało, później może rzeczywiście na koniec treningu będę robił ten ABS2, może być dobre, poza tym lubię "zabawy z drążkiem " :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
1. ŚNIADANIE
- 4 kromki chleba,
- żółty ser + polędwica,
- mleko (200ml),
- musli (owsiane, pszenne, suszone owoce),

2. II ŚNIADANIE
- jajka na miękko (3 szt.),
- ryż (100g),
- ogórek kiszony,

3. OBIAD
- kasza gryczana (100g),
- kotlet z piersi kurczka,
- kotlet milony,

4. POTRENINGOWY
- mega mass z mlekiem,
- jabłko,

5. SHIT :D
- kanapka w subway`u :D

5. KOLACJA
- biały ser (130g),
- śmietana,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1299
Pisałeś w moim dzienniku, że na razie nie zaobserwowałeś zmian. Nie martw się, coś na pewno się ruszyło, ale jeszcze za wcześnie, żeby dostrzec efekty gołym okiem. Dlatego mimo wszystko polecam mierzyć się jeśli nie raz na tydzień, to chociaż co dwa. Mi to daje wiele informacji, szczególnie, kiedy eksperymentuję z ilością powtórzeń, czy zmianą kolejności ćwiczeń. Oczywiście kontroluj też obwód pasa, przy dużej ilości kalorii zawsze może trochę rosnąć, choć myślę, że w Twoim przypadku przy tak dużej aktywności nie będziesz miał z tym kłopotu. Jednak tu pojawia się inny problem. Być może powinieneś zrezygnować choć z części tej aktywności, bo chcesz zdobyć masę, a zamęczasz mięśnie wieloma sportami, powinny mieć sporo odpoczynku poza siłownią. Ja jak na niecałe 4 miesiące siłowni mam w miarę dobre przyrosty, ale: a) bardzo pilnuję miski, b) siedzę na tyłku kiedy się da i staram się wysypiać, c) kontroluję reakcje mięśni na wszelkie zmiany w treningu i szukam najlepszych bodźców (to pewnie zajmie jeszcze dużo czasu), d) pilnuję techniki, ale jeszcze nie zawsze jestem pewien, czy robię w 100% dobrze

Za jakiś czas polecam też zmienić plan, może spróbować splita. Wiem, że na każdego działa coś innego, a z drugiej strony powiadają, że dla ekto najlepsze są ćwiczenia złożone, ale split też może być skuteczny, ja zamierzam na nim jeszcze jechać dopóki będą efekty. Niby jestem ekto z budowy, ale split bardzo dobrze na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1299
Acha, ABS II polecam. Szybki i skuteczny. Ja robię sobie ABS'a po powrocie z siłowni i posiłku. Czuję pod tłuszczykiem, że mięśnie się wyrabiają. :D W Twoim przypadku do lata będziesz miał spoko kaloryferek, bo masz niski poziom tłuszczu sądząc po fotkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
odnośnie innych sportów, wczoraj udało się wywalczyć 3 miejsce w halówkę w turnieju Politechniki Warszawskiej, szkoda przegranej w półfinale, było blisko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


Trening bez większych trudności, zszedłem juz do 6 powtórzeń, dalej delikatnie będę zwiększał obciążenia.
Odrazu po treningu poszedłem pograć na hali w piłeczkę, niestety pod koniec gierki, jedna akcja źle się dla mnie skończyła, "źle stanąłem", mam nadzieję że noga nie skręcona, napewno mocno nadwyrężona ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
a warzywka to jesz, mam nadzieje:)?
trzba dac sobie czas. jesli jestes konsekwentny nie ma szans najmniejszych, zeby sie nie udalo. jest nadwyzka kcal, jest trening, nie oszczedzasz sie- nic tylko czekac na efekty!:)

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198
oglądałem rózne dzienniki, poczytałem trochę porad w dziale odźywianie... będę starał się dorzucić w miarę możliwości orzechów, najleiej włoskich, a druga sprawa to jeść więcej warzyw :)

a teraz największa lipa... byłem u lekarza - skręcenie stopy ;/ ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1198


samopoczucie na treningu słabe, sesja...
pomimo skręconej stopy siłownia zaliczona, z tym że musiałem odpuścić siady i brzuszki na ławeczce...
po siłowni pierwszy raz w zyciu poszedłem na saunę :)
co sądzicie o saunie? może ktoś codzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2926
sesja.. wez, zabija wszelkie checi i sily;/ rzucic szkole- zostac pakerem!:P
sauna? niby dobra, ale ja np. zapominam na nia chodzic, haha;) szkoda mi czasu. trenig + aero to juz wydatek poltorej godz. jak sie wlaczy w to przebieranie i kapiel ,wiec szkoda mi zazwyczaj czasu. nic mi ta sauna nie zmieniala - ani w samopoczuciu, ani chyba w zdrowiu. a chodzilam i na mokra i na sucha swojego czasu...

a! a propo skrecenia stopy - ja juz 3 razy skrecalam i nigdy do lekarza, bo by mnie uziemil. samo jakos przechodzilo po 2-3 tyg. Gratuluje rozsadku i odwagi ze poszedles. ja bym sie bala ze mnie w gips wsadzi ;P
ja tez jak sobie rozwalilam staw skokowy, cisnelam wszystko co sie dalo - gore i np. prostowanie nog na maszynie tak zeby nie zawalac, cwiczyc a nie naruszyc tego co kontuzjowane :P:D

a propo kanapki z subwaya - sa tam tez salatki z kura :) kura jest super, bo ewidentnie niedoprawiona i nie smazona:) mozesz sobie super posilek skomponowac. niekoniecznie kanapke. z reszta wrap z podwojnym kurczakiem wcale az tak zly na mase moim zdaniem nie jest. zawsze lepsze to niz sphinx/kfc/mcdonalds/pizza hut (z wylaczeniem barku salatkowego) itp.

Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-28 19:09:28

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - FBW

Następny temat

Ocena planu na mase.

WHEY premium