SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] rkarpinski - Road to Sopot 2016

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
przy hack squat nie czujesz dyskomfortu w plecach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nic a nic. Zero.

Jakie ustawienie stóp będzie najlepsze żeby atakować głowę obszerną boczną czwórki? Nie jestem znawcą mięśni wiec jak źle napisałem to przepraszam


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2016-03-25 21:13:32

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
nogi wąsko i stopy delikatnie do środka
tylko nie za bardzo bo kolano dostaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Stopy prosto lepiej, szkoda kolan. Przysiady wąsko bądź suwnica wąsko - mi pomogła najbardziej suwnica w dużej objętości ze stopami wąsko, do tego wyprosty nóg ze stopami lekko skierowanymi do wewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dziękuję bardzo Hubert i flex :)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29600 Napisanych postów 62975 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902724
dodam od siebie ze duzo lepiej czuje zewnetrzne glowy miesni jak stopy lekko krawedziuje na zewnatrz(robie takiego antyplatfusa) kolana ida w linii palcow bez cudowania. ustawienie stop jak Panowie wyzej napisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
no w koncu powrót do korzeni
zdrowia i powodzenia w przygotowaniach zycze


Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-03-26 23:24:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Karpiu pytanko - jak robiłeś hack przysiady - jak daleko miałeś stopy od "linii" w której chodzi gryf? mam nadzieję że zrozumiale napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wiem czy dobrze robię ale przy hack squat na smithie zwracam uwagę na to żeby kręgosłup był w lini poruszania się sztangi na smithie a stopy wysuwam tak żeby stworzyć kąt prosty między udami a brzuchem i dwójkami a łydkami. Wtedy czuję, że najlepiej "wchodzi"

Czyli można powiedzieć, że wysuwam stopy na długość od bioder do kolan

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
hehe kumam myślałem bardziej,że jest jakiś myk z wymuszoną odległością od gryfu. Przetestuję w ten czwartek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sezon przygotowawczy

Następny temat

czy mój trening obciąza kolana

WHEY premium