SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] dziennik Kingi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Brak siły przy 200g węgli ? Pani, ja mam tyle samo teraz

O której robisz treningi i co jesz przed i po ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5723
serio ? ;o ja to przy 200 nie mogę się najeść :D trening robię o 10 , przed jem śniadanie BT ( na noc staram się jesć więcej węgli) i po to też staram się jeść najwięcej węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Może spróbuj wrzucić więcej węglowodanów przed treningiem. Powinno pomóc.
Takie 50-70g może poprawić komfort treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5723
ok ale to w tedy zabrać węglowodany z jakiegoś innego posiłku czy rozłożyć na wszystkie posiłki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Szczerze mówiąc jest to obojętne. Sama wybierz opcje, która Ci bardziej pasuje. Ale zdaje sie ze przeniesienie wegli z któregoś posiłku może spowodować napady głodu w późniejszej częsci dnia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5723
Ok to spróbuje w dni treningowe spożywać węglowodany przed treningiem i w pozostałych posiłkach.
Wczoraj DNT ale rozkład BTW tak samo jak w DT bo miał być trening street workout ale ze względu na pogodę się nie odbył
Dzisiaj DT , ciężary w sumie na stałym poziomie , w przysiadach nie mogłam progresować bo była jakaś dziwna sztanga i mniejsze ciężary nie wchodziły . Ale wyciskanie żołnierskie robione samą sztangą ( 20kg) były spoko a w domu już przy 20 kg jest baardzo ciężko , chyba jakiś inny rozklad ciężaru , nie mam pojęcia
TRENING
PUSH 1

1.Przysiady 40/40/40/40
2/wykroki 14/14/14kgx6:12kgx6/12
3.wyciskanie sztangielek 16/16/16/16
4.rozpiętki skok 6/8/8/8
5.wyciskanie żołnierskie 20/20/20/20
6.wyciskanie francuskie 6x8/6x8/4x10/4x10
Dieta z wczoraj i dzisiaj





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Czekam na filmiki i będziemy działali dalej .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5723
Już Ci wysłałam filmiki , mam nadzieję że technika nie jest taka tragiczna :D
Dzisiaj DNT ale z rana po sniadaniu trochę sobie pobiegałam, słaba kondycja na bieganie ale trzeba jakoś się wzmocnić w koncu muszę przebiec 6+ km + przeszkody
Dzisiaj pod wieczór wpadnie jeszcze piwo bo idę na grila ale jedzenie będzie swoje :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Kiedy dokładnie ten bieg masz ?

Filmy ocenione. Nie było tragicznie, więc nie bedę Cie ganił

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5723
4 czerwca mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka piersowia

Następny temat

trening na początek dla 15 i 23 latka

WHEY premium