SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] ROAD TO THE SUCCESS. (dudee)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No od czasu do czasu niestety życie weryfikuje trzymanie michy ale powrót szybo naprawi sytuację

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie.
Czasem należy podchodzić do tego z większym dystansem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście nawet do treningów i diety w końcu życie to nie tylko miska i siłka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie Rion.
Zdroworozsądkowe podejście ma duży wpływ na jakość życia.

Dziś trening był o dziwo mało intensywny, jakoś nie czułem się zbyt dobrze fizycznie.
No cóż, tak czasem bywa - ważne, że zdarza to się sporadycznie zatem przejdźmy do rozpiski żywieniowej.

Dieta 20.02.2017
Posiłek 1: owsiane 60g, jogurt naturalny 120g, whey 30g, kiwi 60g, banan 80g, migdały 15g
Po treningu: carbo 50g, whey 30g
Posiłek 2: jaja kurze 150g, ziemniaki 300g, oliwa z oliwek 15g, pomarańcza 150g, truskawki 200g, warzywa
Posiłek 3: schab wieprzowy 120g, ryż paraboiled150g, warzywa, olej kokosowy 10g
Posiłek 4: kurczak 100g, makaron durum 110g, olej kokosowy 5g, warzywa
Posiłek 5: halibut 110g, bataty 300g, oliwa z oliwek 20g, warzywa

Podsumowanie: 3 607,0 kcal B;197,0g W:462,4g T:107,6g
Dodatkowa suplementacja: wit.c, zen, d3+k2

Mała humorystyczna anegdota na koniec: na wyjeździe skusiłem się na pizze z serowymi rogami (zjadłem prawie całą - tak smakowała) co prawda bardzo rzadko jem fast foody, ale to był ten czas, po czym chodziłem ospały cały dzień i prawie zasnąłem na stojąco. Wyraźnie nadmiar tryptofanu się uaktywnił i mój organizm za bardzo się wyluzował






Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-20 21:28:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
też taką pizze bym oj**ał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Dobra pizza nie jest zła nawet na mieście od czasu do czasu wpadnie choć nie wiadomo do końca co w niej siedzi nie można dać się zwariować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Musisz cześciej jesć te pizze to organizm się przyzwyczai

Raz w tygodniu można bez problemu zjeść, nawet na redukcji (chyba, że jesteś mocno otyły).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Niestety jestem zmuszony zmniejszyć intensywność treningów bynajmniej na jakiś czas. Ilekroć wyniki siłowe, ogólne zdolności wysiłkowe szybują w górę to zaczynam źle się czuć fizjologicznie i jest to odczuwalne nawet w ciągu dnia. Ostatecznie nie mogę robić dużego progresu ponieważ jestem zmuszony zwolnić. Jestem dietetykiem, nie lekarzem wobec tego w/w objawy wydały mi się dość dziwne, a więc postanowiłem udać się do kilku lekarzy, bo nie wiem co może być przyczyną. Zrobiłem zatem prywatnie po kilka razy różnej maści badania pod kątem kardiologicznym, neurologicznym, rtg płuc, spirometrie, rtg odcinka szyjnego i.t.d. Wyniki wyszły naprawdę świetnie bowiem stwierdzono, że jestem zdrów jak ryba. Najpewniej zrobię jeszcze profilaktycznie rezonans kręgosłupa (odcinek piersiowy) aczkolwiek kilku lekarzy stwierdziło, że duży wysiłek fizyczny po prostu mi nie służy, gdyż nie wiele mi trzeba aby przeforsować układ nerwowy. Dobrych kilka lat temu autentycznie się przetrenowałem i od tamtej pory miewam właśnie złe samopoczucie po zwiększeniu znacznie intensywności na treningach, bardzo możliwe, że ma to ze sobą jakieś powiązanie (też była o tym mowa). Wiecie ciężary swoją drogą to nie jest najważniejsze, ale kocham ćwiczyć i dawać z siebie wszystko, a to stanowczo przeszkadza w rozwoju ogólnie pojętej formy sportowej i przysparza wiele dyskomfortu zatem ten tydzień będzie mega luźny, a potem się pomyśli.

Wypiska z wczoraj, dziś dzień wolny.

Trening 23.02.2017
1. Seated lat pulldown 10x5
2. DB row 10x5
3. Cable pullover (jedną ręką, siedząc) 15x4
4. Seated DB curls SS barbell curls seated - miazga 10 | 10x3
5. Młotki 10x5


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-02-24 22:35:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Dobrze, że wiesz na co sobie możesz pozwolić choć chwilowo może się to okazać to ograniczeniem to wiesz, że lepiej małymi kroczkami do przodu.
Ale przynajmniej masz pewność, że jesteś zdrowy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Być może potrzebujesz zmiany metod i schematu treningowego. A jakim planem aktualnie lecisz ? Maksujesz w głównych bojach czy raczej trzymasz zapas ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 z dodatkami

Następny temat

Progres w ciężarach na rzeźbie

WHEY premium