SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] ROAD TO THE SUCCESS. (dudee)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja dwa tygodnie bez treningu bym nie wytrzymał. Dwa dni to rozumiem, jeszcze jakoś daje radę

Wracaj, przerwa na pewno nie zaszkodziła.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ja też tak mówiłem dopóty nie zacząłem odczuwać uciążliwych dolegliwości na poziomie fizjologicznym (bez konkretnej przyczyny) m.in duszności czy nadmierne zmęczenie nawet podczas niskiej intensywności treningów, z tym nie mogę konkurować choćbym nie wiem jakim specjalistą był w jakimkolwiek zakresie. Nie pamiętam kiedy miałem dłuższą przerwę niż dwa-trzy dni od bardzo długiego czasu, teraz jak wróciłem po dwóch tygodniach to nie jest tak kolorowo w kontekście zdolności wysiłkowych. Mimo wszystko tak cz owak idę po swoje w kontekście sylwetkowym jak i zawodowym choćby nie wiem co się działo, takie sytuacje mnie cofają ,ale nie ugnę się.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-03-07 18:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Dwa tygodnie bez treningu to jest przepaść niestety. Ja po takiej przerwie miałem dość po rozgrzewce

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Obecnie jestem zmuszony wycofać się lekko z ciężarów na jakiś czas, zrewiduje nieco plan treningowy, zwłaszcza dobór ciężarów, następnie będę dozował bardzo powoli intensywność dopóty moje ciało w pełni się nie zregeneruje, innymi słowy aż dojdę do siebie. Przy okazji maksymalnie skupie się na czuciu mięśniowym. Mam kumpla fizjo, także wprowadzę masaże, rozciąganie, basen i.t.d widocznie potrzebna mi odnowa. Na pewno wrócę do formy, ale potrzeba trochę czasu ,,raz nad wozie, raz pod wozem'' . Wydaje mi się, że moje ciało jest zbyt spięte wobec tego trzeba to zmienić.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-03-10 10:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nic na siłę i na wariata, na spokojnie dojdziesz do dobrej formy ale z nowym doświadczeniem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ostatnio pojawiło się kilka artykułów na łamach pewnej strony.
Bez naruszenia regulaminu mogę podać do nich linki docelowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Chyba tak zobaczymy co to za serwis jak coś to przeglądniemy i usuniemy tutaj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Fajnie


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2017-03-18 07:15:09

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dzięki.

Obecnie nie aktualizuje rozpisek, bo mam uporczywy kaszel od miesiąca (teraz mi się nasila) bez większej przyczyny, a to mi uniemożliwia jakąkolwiek aktywność. Być może jestem alergikiem - nie wiem, badam się gdzie mogę i na co mogę. Ten miesiąc to jakaś masakra... forma strasznie spada, do tego apetyt zmalał co nie jest dziwne. Wierzę, że to się skończy jak najszybciej, ta niemożność trenowania.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-03-19 10:18:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 z dodatkami

Następny temat

Progres w ciężarach na rzeźbie

WHEY premium