SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Pierwsza masa ekto na poważnie!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Witam!
Dziś waga 72.5kg. W piątek byłem pobiegać, jakieś 5km. planuje 2 w tyg robić sobie małe cardio w DNT. w sobotę trening, dzisiaj też. Siła po redukcji powoli wraca, więc motywacja max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
cd.

jak wspominałem, nie robiłem wcześniej nóg, a teraz nie wyobrażam sobie, aby odpuścić te partie.
Dzisiejszy trening:
Uda: Przysiady ze sztangą na karku 4 x 8/10 (46kg)
Plecy: Drążek nachwytem 4 x max
Klatka: Ławka dodatnia hantle 4 x 8/10 (17kg na rękę)
Barki: Wyciskanie żołnierskie 4 x 10 (28kg)
Biceps: Uginanie ze sztangą łamaną stojąc wąskim chwytem 4 x 8/12 (hm chyba 32kg)
Triceps: Wyciskanie sztangi wąskim chwytem na ławce poziomej 4 x 8kg (46kg)
Łydki: Wzniosy na palcach ze sztangą 4 x max (46kg)
Brzuch: 2 po 4 ćwiczenia od razu
Na koniec dopompowałem przedramię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Omlecik po treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Tez czekam na truskawki )))

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Kilka dni mnie nie było, ale jestem!
Dietka trzymana, treningu nie odpuszczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Do suplementacji dorzuciłem buzer teścia, który kiedyś zakupiłem oraz magnez, a zrezygnowałem tymczasowo z ZMA.

Wczorajszy trening:


Prostowanie nóg z ciężarem siedząc 4 x 10/12 (38/43kg)
Wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławkę 4 x 10/12 (18kg)
Wyciskanie sztangi na ławce prostej 4 x 8/10 (64kg)
Wzniosy hantlami do przodu 4 x 10/12 (8kg)
Podciąganie podchwytem waski chwyt 4 x max
Przyciąganie linki na maszynie 4 x 8/10 (nie wiem jaki ciężar, 4 krążki)

Przedwczoraj "ćwiczę barki", aż tu nagle.. budzi mnie dziewczyna i pyta co ja robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Przedwczoraj "ćwiczę barki", aż tu nagle.. budzi mnie dziewczyna i pyta co ja robię najzwyczajniej zasnąłem, śniło mi się, że robię trening i wykonywałem jakieś dziwne ruchy w łóżku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Witam!
Dziś trening wjechał, niespełna miesiąc masy, ale na treningu mam wrażenie, że cały czas do przodu, że jest lepsza pompa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
cd wypowiedzi, znowu się całe nie dodają w poniedziałek trening odpuściłem.. nie z lenistwa, ale w niedzielę byłem na Survival Race. Debiut w takiej zabawie, szczerze polecam! 6km, 30 przeszkód, wszystkie pokonane


Zmieniony przez - UrbanHG w dniu 2017-05-18 13:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1147
Witam! Minął mi ostatnio miesiąc masy. Wymiary powoli idą w górę, ale waga stoi. Na razie nie zwiekszam kaloryczności, ale o godz 12, kiedy posiłek zastępuje gainerem, Mass Shokera UNS, zamienie na X Gainer K**, bo ww z płatków owsianych + do tego wrzuce banana.
Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube uda reszta szczupła

Następny temat

ladowanie weglowodanami

WHEY premium