SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] PIERWSZY ROK TRENINGÓW

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
TomQ-MAG
czyli atak na push pull legsa bedzie?


Nie , gora zawsze mi odstaje od dolu wiec postaram sie zrobic push pull push pull wlaczajac nogi do reszty treningow. Jesli mam Taka mozliwosc wole miec mniejsza objetosc ale stymulowac partie 2 x w tyg. Dopiero trenuje 4 miesiace wiec dla wzrostow tak powinno byc najoptymalniej.

Bylem dzisiaj u fijo , klucie w okolicach biodra spowodowane przeciazeniami w prostownikach i dupie , podczas zabiegu widzialem gwiazdy , taki bol Bol w plecach z Tego tygodnia dalej sie utrzymuje wiec zrezgnowalem z treningow w tym tyg , odpoczne w weekend i zobaczymy co dalej .


Zmieniony przez - kacper95 w dniu 24/11/2023 11:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no typowo posladek i brzuch maja mocny wplyw na prace biodra, stabilizacje miednicy czy plecow.
typowe obencie dla wiekszosci osob pracujacych przed biurkiem niestety, sam tez z tym walcze non stop

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
TomQ-MAG
no typowo posladek i brzuch maja mocny wplyw na prace biodra, stabilizacje miednicy czy plecow.
typowe obencie dla wiekszosci osob pracujacych przed biurkiem niestety, sam tez z tym walcze non stop


No tylko ze ja wlasnie pracuje fizycznie . W zeszlym tyg trening byl tylko w pon i do nastepnego tygodnia nie bedzie zadnego , Jestem na zwolnieniu w pracy , plecy odmowily pracy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a co dokladnie boli?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Kaptury w dolnej czesci , spielo mnie bylem u fijo i nic i tak juz prawie 2 tydzien ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
czyli mniej typowo niz zazwyczaj u wiekszosci osob. Srodek plecow dosc rzadko jest problematyczny, a zazwyczaj laczenie piersiowego z odcinkiem ledzwiowym w pierwszej kolejnosci daje o sobie znac. Ciekawe czy problem nie idzie też gdzies wyzej z odcinka szyjnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
TomQ-MAG
czyli mniej typowo niz zazwyczaj u wiekszosci osob. Srodek plecow dosc rzadko jest problematyczny, a zazwyczaj laczenie piersiowego z odcinkiem ledzwiowym w pierwszej kolejnosci daje o sobie znac. Ciekawe czy problem nie idzie też gdzies wyzej z odcinka szyjnego



No wlasnie cos dziwnego . Puscilo juz z lewej strony ale prawa bardzo boli od srodka az tak jakby pod zebra , bardzo kuje . Ja wrocilem juz do roboty ale dalej nie czwicze voy bol nie ustepuje , jak wezme leki przeciwzapalne i dla rozluznienia miesnia to mija na pare godziny. Lezac na plecach i na prawym Boku boli , kaszlac i kichajac tez Kiedy Jestem w toalecie.. jutro wybieram sie do szpitala zeby zrobili mi rentgen Bo wydaje mi sie ze cos chyba jest zerwane ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jezlei problem dotyczy tkenek miekkich czy unewienia to rtg za duzo nie pokaze niestety, duzo lepsza opcja by bylo wykonanie rezonansu tylko bedziesz musial nieco poczekac jak na NFZ

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
i jak zdrówko? rtg zrobione?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
TomQ-MAG
i jak zdrówko? rtg zrobione?


Dzieki ze pytasz . Tak robilem , wszystko okej problem jest tylko miesniowy. Bol mija ale po lekach pozniej wracam , w ten weekend bede mial kolejna wizyte u fizjo i 2 DNI wolne pod rzad , mam nadzieje ze to pomoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki.

Następny temat

Pompki z obciążeniem

WHEY premium