SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] CARB NITE / Redukcja.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 11.

Dziś jakoś wyjątkowo pozytywnie się czuje. Trening tez fajnie wyszedł. Fakt, że ładowanie carbnite to coś innego niż ładowanie na CKD, ale po przeczytaniu tematu dotyczącego właśnie CKD zpapuguję nieco. Mianowicie. Pierwotnie miałem nie robić jutro nóg i zrobić same plecy i bicka a nogi zrobić solo w niedziele, ale plan się zmienił. Otóż jutro po staremu wg. planu. Czyli nogi plecy biceps. A w niedziele FBW ciężko na wolnych ciężarach na czczo i potem ładowanie najwcześniej myśle 14 do 20-22. Następny krok to większa objętość treningów w poniedziałek i wtorek, tzn. więcej serii i powtórzeń w ćwiczeniach lub dołożenie po ćwiczeniu. Jeszcze nie wiem. Ale mniej więcej tak to sobie rozkminiłem.

TRENING

Dziś trening z wielkim naciskiem na negatywy. Ładnie poszło
1. Skos sztanga
2. Pompki na poręczach
3. Wyciskanie siedząc sztangi
4. Łączona max.
- hantle bok
- krążek z supinacją przód
- wiosło b. szeroko
5. Francuz leżąć
6. Łączona max.
- prostowanie nachwyt
- prostowanie podchwyt
+ brzuch

DIETA
1. Jajecznica z papryka, pieczarkami, szczypiorem + ogórek
2. Jaja + WPC
3. Kurczak, brokuły, kalafior, pomidory,

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Jak postępy idzie coś czy średnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idzie idzie. Chociaż jeszzcze nie ładowałem to niskie węgle na mnie chyba najlepiej działają. Po zeszłym tygodniu pas - 2cm. Zobaczymy teraz. Dół brzucha już coś widać. Najwięcej smalcu na klatce i właśnie na dole brzucha siedzi, ale z tego co poczytałem to na koniec powinno zejśc. Redukuje 10 tydzień a zaplanowałem sobie 26 także jestem dobrej myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Wracając do rozmowy, powinieneś dostarczać 3-5 g sodu i 2-3 g potasu na dzień. Zwrócenie uwagi na tą kwestię jest również ważne w kontekście zminimalizowania ubytku beztłuszczowej masy ciała. Możesz zwiększyć ilość dodawanej soli i/lub wprowadzić produkty zawierające znaczne ilości sodu.

Możliwe również, że Twoje samopoczucie, wydolność fizyczna i umysłowa uległyby poprawie gdybyś zwiększył ilość tłuszczu na rzecz białka i/lub wprowadził źródła tłuszczu powodujące zwiększenie stężenia ciał ketonowych we krwi niezależnie od ilości spożywanych węglowodanów (olej kokosowy, olej MCT).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecasz może jakieś suplementy co do sodu i potasu ? A produkty bogate w sód tzn? Oraz gdzie takie oleje zakupie ? Tłuszczu i tak jest sporo bo wychodzi około 1.5 g/kg a białka ok. 2.5g/kg. Jakieś modyfikacje wprowadzić? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Sód czyli najzwyczajniejsza sól może być, albo morska - lepsza. Co do potasu to morele suszone i banany mają dużo, ale ze względu na niskie węgle odpada, więc Asparaginan (większe tabsy) się zda. 6g soli to +/- 2.5g sodu.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
POTAS=POMIDORY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A pomidory = keczup

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Ewentualnie po prostu uzupełniania multi-witaminami

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 12.

Trening zrobiony. Kalorie przytrzymane. Krótko zwięźle i na temat. Weekend zaplanowany tak jak pisałem wczoraj. I bardzo mnie ciekawi następny tydzień a dokładniej czy będzie progres po niedzieli. Czas pokaże.

TRENING
1. Przysiad
2. Prostowanie
3. Wiosło podchwyt
4. Podciąganie podchwyt
5. Sztanga prosta
6. Sztanga uchwyt młotkowy
+ brzuch

DIETA
1. Pierś
2. Jaja + wpc
3. Serek+wpc
4. Wpc

Mało czasu dziś i miska tez taka troche byle jaka. Węgli troche ponad 30g. I tyle. Elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Redukcja 105kg do 80kg. IF

Następny temat

IF rotacja oknem żywieniowym

WHEY premium