SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Urazy w sportach walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
szczerze mówiąc, ja jakoś nie widziałam u siebie poprawy trzymając pokaleczone odnóża w górze - czemu to w zasadzie ma służyć i na jakiej zasadzie działa? powoduje odpływ krwi a przez to dodatkowe schłodzenie uszkodzonej części ciała?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez kopt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Brawo Marcin

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Dzieki za przeniesienie

Fajnie, że się podoba
Jak możesz to usuń z drugiej strony jeszcze posta z artykułem bo znajduje się on już na pierwszej stronie

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-10-08 11:15:07

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7156
mam problem z prawym nadgarstkiem, jak nic nie robie to nie boli ale jak np chce zgiac reke w nadgarstku o np 70stopni to nie moge bo boli jak sie na tej dloni opieram to tak samo... nie wiem czy pisalo cos o tym wczesniej (jak tak to z gory sory ale nie mam za duzo czasu). Byc moze uderzylem w cos a raczej na pewno... Co o tym myslicie? Mam to jakos usztywnic czy jak?? Z gory dzieki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Nie widzac Twojej reki nikt zbytnio nie udzieli Ci prawidlowej odpowiedzi co jest z Twoim nadgarstkiem.
Mozesz sprobowac smarowac jakimis mascmi na nadciagniecia itp - jezeli nie przejdzie to najlepiej skonsultowac to z lekarzem.
Jezeli przejdzie to na treningach uzywaj zawsze bandazy bokserskich, ktore prawidlowo usztywnia Twoj nadgarstek.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
sog poszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7156
Dzieki ale myslalem ze moze ktos mial juz taki problem, uderzylem w cos twardego i moze te kosci sie no nie ze ubily tylko no nie wiem... wiecie o co chodzi

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Manekin drewniany

Następny temat

Ziggy Rozalski-Tomasz Adamek "Hummerem po Polsce"

WHEY premium