SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART]-Najczęstsze błędy przy odchudzaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20850

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
dzięki za tematy :) przydadzą się :P co do tego z jm, rzeczywiście ta ostatnia super wygląda po moja redukcja kończy się za 40 dni :P

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284


Po 6 tygodniach redukcji ;). Brzuch dalej jest, ale już niedługo mam nadzieję...
Od dziś wszedł Dyma-Burn, a wakacje już za 3 tygodnie. Jest tak jak podejrzewałem sadło w moim przypadku leci najbardziej z góry. W większości spadło już z klaty i barków, czas iść w dół, bo powoli tłuszczyku zaczyna brakować. Obecna waga 81kg ;p. Pas około 83cm.

Zmieniony przez - Werewolf18 w dniu 2010-05-31 22:53:16

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284


Redukcja 6-8 tydzień

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284


Redukcja skończona, Dyma Burn odłożony na razie ;), czas zrobić jakiś plan na siłe, a potem dalej redukować. Myślę, że od początku sierpnia. Waga przed 87kg, po 79kg. Bic przed 38cm po 35cm, pas przed 90cm po 81cm, klatka przed 112cm po 107cm. Siła chyba w miejscu, może są jakieś minimalne spadki, ale szybko się odrobi ;d.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
Werewolf18 odezwij się do mnie na gadu patrzę, że tylko ty mi możesz pomóc. Mam nadzieję, że się odezwiesz. sog za art !
gg: 7179301
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 544
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Dzięki wszystkim za motywacje dzięki, której udało mi się skończyć redukcje. Sogi odbijam dopiero teraz, bo by się sępy zleciały i spam w temacie zrobiły... Aktualnie odrabiam straty siły po redukcji, jestem już prawie na 0, a na wadze prawie 10kg mniej ;). Widzę, że artykuł dobrze się przyjął. Za jakieś pół roku postaram się umieścić kolejny art tyle, że w innym dziale ;).

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Nieźle . Mógłbyś powiedzieć czy można twoj art wykorzystać na swojej stronie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super art powodzenia sog za pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
To jak w końcu cwiczyc? Mniej powtorzeń (ok6) czy wiecej (ok 15)??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja dieta do spr.

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium