SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Jak zakładać bandaże bokserskie!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
pomyłka nie ten temat

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-12-22 17:18:42

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7609
Zmieniony przez - MaxPod w dniu 2010-01-12 11:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 230
Ostatnio kupiłem sobie bandaże i spędziłem sporo czasu plącząc sobie dłonie. Szczególnie zwróciłem uwagę na poruszone kwestie: obwiązywania kciuka i puszczania bandaża między palcami. Moja obserwacja jest taka: zarówno obwiązanie kciuka, jak i puszczenie taśmy między palcami (ja robię tylko jeden przeplot - dookoła palca środkowego), bardzo dobrze wpływa na usztywnienie całego nadgarstka.

Mam nadzieję, że info przyda się komuś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
sorry za to odswiezenie ale nie bede zakladal nowego tematu. Jak wiaze te bandaze jaka sile mam uzyc? Ma byc strasznie mocno czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak mocno zawiążesz to Ci krew do palców nie będzie dopływać. Jak za luźno to znowu bedą Ci spadać.
Odpowiedź: średnio

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
wiem wiem tylko co sadzisz jak to zrobic na nadgarstkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Jak mocno zawiążesz to Ci krew do dłoni nie będzie dopływać. Jak za luźno to znowu bedą Ci spadać.
Odpowiedź: średnio



Sam musisz popróbować z jaką siłą zawiązać tak, aby spełniało swoją rolę. Nikt Tobie siły naprężenia w Newtonach nie poda


A tak w ogóle to ćwiczysz w klubie?
Jak tak to poproś trenera/starszego kolegę, aby pokazał Ci jak poprawnie wiązać bandaże.

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-06-10 14:56:46

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
noi poco ku.r.w.a mi to tutaj tak komentuesz ? zeby zdenerwowac kogos. To forum jest chore ktos sie normalnie pyta to przyjdzie taki baran i tak odpowiada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Idiotyczne pytanie = idiotyczna odpowiedź.

Choć w mojej nic idiotycznego nie ma.
Pytasz się o oczywistą oczywistość. Myślisz trochę?

Chodzisz na treningi to po ch*ja pytasz na forum skoro masz możliwość zapytania trenera?

Wiążesz za mocno = brak dopływu krwi
Wiążesz za lekko = bandaż nie wykonuje swojej pracy
Wiążesz średnio = w sam raz aby zmniejszyć szansę kontuzji.

Tzw. owijki usztywniają nasze dłonie zapobiegając powstawaniu kontuzji/urazów nadgarstka oraz palców. Podczas zakładania szczególną uwagę zwracajcie na nadgarstki, ponieważ to one są najbardziej narażone na kontuzje.

Na pierwszej stronie masz jak wół napisane na co zwrócić szczególną uwagę. Wiesz jakie znaczenie stoi za słowem "usztywnić"? Baranku


Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-06-11 08:42:32

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
aha to taki fajny jestes ? Idiotyczne pytanie odpowiedz normalna albo wogule capie.. Ludzie sie dziwia dlaczego polacy tacy sa przyklad kolega u gory... Zgnojic wysmiac i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wushu - gdzie trenować i czy warto?

Następny temat

Złamali mi kciuk i nawet o tym nie wiedziałem :(

WHEY premium