SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] CO JEŚĆ GDY JESTEŚMY W SZKOLE/PRACY? strona 1 i 20

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
ogórki zawierają enzym askorbinazę poza tym enzym ten znajduje się on również w warzywach dyniowatych co ona robi niszczy witaminę C zawartą w pomidorach jednak jeśli dodacie ogórki kwaszone będzie ok gdyż askorbinaza niszczy się w kwaśnym środowisku
1. Czy to zjawisko nastepuje od razu przy styknieciu ogorka z pomidorem czy po jakims czasie?
2. Czy zatem przy dodaniu jogurtu nat. czy tez oliwek ten enzym jest nmniej skuteczny i nie niszczy wit C z pomidora?

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 357
Chłopaki powiem tylko tyle nawrociliscie mnie jestem na cylku masowym a takie jedzonko w szkole to bedzie wypas uzupelnienie dietki, poczatkowo obawialem sie jaka bedzie reakcja mojej niedorozwinietej klasy, ale po waszych wypowiedziach pierd***** innych kiedys z kumplem nawet gadalem o takim patencie ale nie wyszlo od poniedzialku zaczynam praktykowac wasz patencik, mam nadzieje ze kumpel sie wmiare szybko przylaczy potem to juz z górki bedzie powodzenia... wszystkim niesmialym!:)

Δεν πόνος,
δεν κέρδος.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak trzymaj zobaczysz kwestia odwagi i paru dni potem będziesz traktowany tylko lepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 357


Zakupilem pojemnik poj. 0,9L szczelny testowalem oprocz tego za latwo sie sam nie otworzy posiada zatrzaski koszt 8.99zł takze tania inwestycja jak ktos szuka to polecam supermarkety pelno tego bylo. aha temp od 100stopni + do -25 fotka w załączniku, jutro 1szy test w praktyce... :)

Δεν πόνος,
δεν κέρδος.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Witaj S.M.P.A ponawiam swoje pytanie, bylbym wdzieczny za odpowiedz
ogórki zawierają enzym askorbinazę poza tym enzym ten znajduje się on również w warzywach dyniowatych co ona robi niszczy witaminę C zawartą w pomidorach jednak jeśli dodacie ogórki kwaszone będzie ok gdyż askorbinaza niszczy się w kwaśnym środowisku
1. Czy to zjawisko nastepuje od razu przy styknieciu ogorka z pomidorem czy po jakims czasie?
2. Czy zatem przy dodaniu jogurtu nat. czy tez oliwek ten enzym jest nmniej skuteczny i nie niszczy wit C z pomidora?
_______________________________

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Świetny poradnik. Dzięki : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1198
diablos666 trochę cierpliwości, s.m.p.a sam w sygnie napisał, że ma ograniczony dostęp do netu teraz

A artykuł super, po co się przejmować innymi, co na obiad wpierdzielają w szkole zapiekankę z colą :)
Psy szczekają, karawana jedzie dalej hehe powodzenia wszystkim odważnym

http://www.sfd.pl/-t630763.html mój dziennik treningowy zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
A faktycznie nie zauwazylem tego, dzieki za info Szuetam.
Dokladnie, ja tez jestem "tym co z pojemnikiem na wyklady przychodzi" hehe ale jakos sie tym nie przejmuje, a znajomi zaraz przestali zwracac na to uwage a nawet mi warzywka podbieraja czasem:-/. Takze aby sie przemoc i jest luks.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a jak ktos nie stoi za dobrze z pieniędzmi i umięjetnościami kulinarnymi moze sie za to wziąć?
ile kosztuje taki posiłek do szkoly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Zalezy co wezmiesz oczywiscie.
Mi srednio posilki wychodza miedzy 1,50 a 3zl wiec to nie jest duzo i kazdy moze sobie pozwolic na to.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę/ekto/warunki szkolne/proszę o ocenę :)

Następny temat

Dieta redukcyjna- bardzo proszę o sprawdzenie.

WHEY premium