SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] CO JEŚĆ GDY JESTEŚMY W SZKOLE/PRACY? strona 1 i 20

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
a nie mozna platkow owsianych prosto z torebki?musza byc moczone?

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
s.m.p.a a moze tak przy okazji poradzil bys mi czy w trakcie pracy mozna jeden z posilkow zastapic jakas odzywka?? A jezeli tak to jaka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
TOMASZJR tak wypadałoby.

Mati najlepiej było by kupić odzywkę białkową z jakimś premiksem białek o różnej wchłanialności co do tego dodasz już twoja finezja

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 749
może jakas podpowiedz?? :) co bys polecil?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6868
Panowie, jest sprawa
Mianowicie, obecnie robię masę, starając się w miarę trzymać odpowiednią dietę. Niestety w najbliższym czasie szykuje mi się wyjazd trwający aż 5 dni (jak nie dłużej) i nie będą to odwiedziny u babci Wygląda to tak, że udaję się w Bieszczady na tzw. "zajęcia terenowe", gdzie będę hasał po górach jak kozice, przez praktycznie caluteńki dzień. W ośrodku noclegowym nie będę miał prawdopodobnie możliwości tworzenia nawet najprostszych dań - znając życie, do dyspozycji będzie jedynie czajnik z gorącą wodą Co więcej nie sądzę aby w pobliżu był hiper/supermarket gdzie mógłbym się zaopatrzyć w wiele różnorakich, wysokobiałkowych produktów.
I tu moja prośba do Was (licznych ekspertów) o pomoc Co byście mi polecili/doradzili kupować, przygotowywać i jeść w takich warunkach aby bardzo nie 'ukruszyć' diety i jakoś z tej całej sytuacji wybrnąć?
Z góry dziękuję za wszelakie rady ;)

PS: Weźcie pod uwagę to, że po całodniowym łażeniu, itp. po górach człowiek ma niewiele sił i chęci aby przygotowywać sobie dłużej trwające czy bardziej skomplikowane dania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proszę napisz czy dysponujesz jakimiś odżywkami ew jakie sklepy tam bedą i jak zapotarzone jeśli wiesz.....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6868
Odżywek obecnie brak. Zastanawiałem się czy czegoś nie kupić, ale jak na razie jadę na samym jedzeniu Jeśli chodzi o sklepy to nie mam żadnego rozeznania, ale myślę, że w okolicy mego noclegu, niestety nie będzie żadnego "większego" sklepu a co najwyżej zwykły tzw. spożywczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Skupiłbym się bardziej na węglach niż białku, z drugiej strony te parę dni luzu nie wpłynie negatywnie na kompozycję ciała.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Powiem tak byłem na obozie wędrownym z uczelni 7 dni w sklepach w małych wioskach do wyboru z jakiś tam produktów były tylko ryby w pomidorach w kosmicznych cenach

Jeśli to 5 dni pofolguj zabdaj o dobre źródła ww w miarę możliwości w drodze, białko może być na niższym poziomie jak Koniu prawi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
śledź w pomidorach, tani a treściwy, do wódki najlepszy.




















pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę/ekto/warunki szkolne/proszę o ocenę :)

Następny temat

Dieta redukcyjna- bardzo proszę o sprawdzenie.

WHEY premium