SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...A jednak...-Masa , nie redukcja-Pierwsza Relacja, w miare mozliwości...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
tak :), lekko podbita ale ją zaraz doprowadze do pionu:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Powrót i znow postaram sie jakis czas popisac cos w mojej pseudo relacji heh..
Zdjecie z zeszlego tyg, KONIEC MASY! 111-112kg
zaczynam redukcje
GH+CLEN 5 dni ON 2 OFF
TREN A I PROP
w tle TREN E i CYPIO
INSA (pierwszy kontakt z insa ...)
Prosze nie pisac ze za duzo srodkow bo to akurat indywidualna sprawa... mam takie a nie inne soki, ilosci,dawki i ch**!:D



Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
mam taką inse jak na zdjeciu, to moj pierwszy kontakt, potrzebuje kilku wskazówek co i jak, od jakiej dawki zaczynac tak na spokojnie, ile razy ed, przed posilkiem?, po? rano wieczorem? itd.. prosze kogos ogarnietego w insie o porade. pozdro




Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Runner dzieki, ale ja wole pogadac z kims kto bral zeby mi doradzil , czytalem juz kilkka tematow...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
podbij jak chcesz, lepiej na pw, bo sezon letni otwarty przeczyta jakis 15 latek i zrobi sobie aua
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
a tez tak moze byc i pozniej bedziemyu go mieoi na sumieniu - o k***a, zapomnialem ze ja nie mam juz sumienia:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
sprzęt do aero przed snem zakupiony...
Od pon bardziej sie trzeba przylozyc do diety, wieksze ciece i rotacja węglami, w dni NT aero jeszcze przed snem albo w czasie dnia (bo na czczo idzie 4-5x week)... Od biegania zaczynam odczuwać ból prostownikow i wraca kontuzja stawów skokowych, powstają i wychodzą żylaki w obrębie kostek stóp ale i tak mnie to nie powstrzyma :D a zakupiony pseudo sprzet ułatwi mi to...30 min rowerku + skakanka okolo 20min....








Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Lapczywy moja kobita ma bierznie xD. Jak znowu razem zamieszkamy to bede rano popylal, chociaz nie bardzo chce mnie wpuszczac bo niby do 100kg. Narazie pi spadkach na luzie sie lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
dzisiejsze poranne aero troche za bardzo wziąlem do siebie i caly dzien zj**any... za ostre zrobilem hehe, -Rowerek + skakanka + bieganie =DZIALA !,

Był Będzie Jest...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop wino :)

Następny temat

enan a obniżone libido ?

WHEY premium