SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...A jednak...-Masa , nie redukcja-Pierwsza Relacja, w miare mozliwości...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
tutaj po dzisiejszych zakupach w aptece, akurat fajne promocje byly np na essentiavit forte , oplacalna sprawa...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
lapczywy
Estradiol Estradiol 66,70 pg/ml 11,00 44,00 H
Prolaktyna Prolaktyna 17,15 ng/ml 3,46 19,40 N
Testosteron Testosteron > 1500,0 ng/dl 166,00 877,00

wlasnie odebrane wyniki , estradiol zawyżony ale nie szczególnie , trzeba bedzie go minimalnie zbic, co poleciacie ATD (pytanie dla tych co stosowali jakies srodki na estradiol)...?
aspat i alat tez pozawyżane ale nie az tak szczegolnie raczej... przy odpowiedniej oslonie mysle ze dociągne te orale, przy koncu mety bede robil kolejne badania czy jeszce ona funkcjonuje przed wejsciem na Anapolon (o ile bede wstanie wejsc na niego , badaania pokażą...)
ogolnie to czuje sie dobrze ale badania to badania!


Nie tykaj E2 dopóki sie nic nie dzieje ja na prolce 200 e4d i miałem estro wywalone na 140 z hakiem i nic sie nie działo a robiłem wtedy redukcjie i nawet z takim dużym E2 fat paliło a jak Ty wchodzisz na typowa masówkę to tym bardziej nic nie tykaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
wiem, tzn nie chodzi o to ze chcialem to na gwałt zbić i to chemią typu ATD czy cos, poprostu czysto teoretycznie pytalem, bo moze są jakies sposoby nie "chemiczne" na lekkie zbicie, za namową kilku osob jak narazie to zostawie bez zmian, dzieki chlopaki...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Nic nie zbijaj na razie, to nie jest jakiś strasznie zawyżony wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
luzno:)... zostawie to jak narazie bez zmian, nie bede nic z tym robil...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
mam problem z tym łokciem bo nadal mnie boli moze i nie tak bardzo jak w zeszlym tyg ale jednak boli... dzis bez aero p[orannego bo chcialem isc biegac ale naj**alo sniegiem . zjadlem sniadanie i wlanie pije kawke.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
i po treningu, dzis byly plecy , troszke chcialem przyforsowac z obciążeniem i znow ból łokcia daje sie we znaki, jest juz znacznie lepiej niz bylo tydz temu ale jednak to jeszcze nie jest to co byc powinno, mam nadzieje ze jak deka sie rozkreci to troszke mi ból przejdzie , do tego ten preparat kolagenowy i inne suplementy moze ból złagodzą-taką mam nadzieje... ide robić jakies jedzdenie potreningowe...chyba zrobie pierś z ryżem bo akurat mam ugotowany, a pozniej jeszcze twaróg przed snem.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
"między posiłkami"...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
śp VEDIM aka. BOKITO pisał że na zbicie estradiolu bardzo dobrze sprawdza sie pietruszka, ale nie porównujemy jej do chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
ogolnie to az tak wielkiego estro nie mam, kilka osob tutaj pisalo mi zebym sie tym nie przejmowal, bo faktycznie testo mam wywindowany kilka razy ponad norme wiec i estro musialo isc do góry... najwazniejsze zeby testo nie spadalo a estro nie szlo w gore jak pewnie bedzie na PCT ( ttylko ze pct prędko nie nadejdzie:D )

Był Będzie Jest...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop wino :)

Następny temat

enan a obniżone libido ?

WHEY premium