SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...A jednak...-Masa , nie redukcja-Pierwsza Relacja, w miare mozliwości...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
mm1986... zostala mi jutro inj iostatnia w niedziele wiec postaram sie skonczyc;)... a juz za nie dlugo antek... Wlasnie bylo lekkie aero z rana, bieg bokserski 30 minut , teraz owsiane z orzechami i izolat , okolo 8.30 jajka ugotuje.

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
od wtorku dopada mnie lekka choroba, przeziebienie czy cos... wczoreaj nie odpuscilem treningu, cwiczylkem w bluzie i ladnie sie wypocilem po treningu na saunie, dzis jest troszke lepiej, mam nadzieje ze do kilku dni przejdzie, dzis zrobie dzien wolny od wswzystiego juz... ladowanie , zalewanie sie -to dzis cel, dieta na dzis, pizza/kebab, czekolada i inne frykasy, skonczylem remont wiec trzeba jakos odreagowac ,prawdopdobnbie zrobie jutro ostatnia inj mety bo baba planuje zrobic "parapetówe" mieszkania po remoncie a ja ze zaczynam antka dopiero za kilka dni wiec moze tez sobie "łykne" po takim detoksie od wszystkiego, tylko boje sie ze znow mnie poniesie i bedzie "ostry lot" jak to kiedys bywalo, okaże sie ;)

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W polskich aptekach nie ma metanabolu iniekcyjnego i nie jest zatwierdzony do obrotu,bo nie ma takiej potrzeby. Jednakze nie ma zbytniego problemu z dostaniem mety w zastrzykach z apteki,zwlaszcza ze jest to lek weterynaryjny dopuszczony do uzytku chocby na terenie Stanow Zjednoczoczych i mozna go sprowadzic(jesli nie ma na terenie macierzystego kraju leku zamiennikowego). Tyle z mojego spamu.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-11 08:44:51

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
łapczywy a jak działanie tej mety? i jaka była dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
PakerZbreslau
W polskich aptekach nie ma metanabolu iniekcyjnego i nie jest zatwierdzony do obrotu,bo nie ma takiej potrzeby. Jednakze nie ma zbytniego problemu z dostaniem mety w zastrzykach z apteki,zwlaszcza ze jest to lek weterynaryjny dopuszczony do uzytku chocby na terenie Stanow Zjednoczoczych i mozna go sprowadzic(jesli nie ma na terenie macierzystego kraju leku zamiennikowego). Tyle z mojego spamu.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-11 08:44:51



Jedz do stanow i bij sobie ze statula wolnosci ta mete


Lapczywy mam tak samo wole nie zaczynać, jesli masz tez takie pociagi ze nie umiesz skonczyc na jednym piwku to lepiej nie zaczynaj Od jakiej dawki zaczynasz w koncu z antkiem?

Zmieniony przez - Dexteros12 w dniu 2013-04-11 15:12:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Brutus69 dawka spora...100mg inj e2d i 30 mg oral ed...
Dexteros... antek poleci początkowo 50mg turas + 25mg biosira, stopniowo bede zwiekszal, mysle ze po tygodniu bedzie to juz dawka 100 a po dwoch 150 i wiecej... zobaczy sie jeszcze, jak poleci gh to tez bedzie wtedy inna gramatura wszystkiego...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
A Wiec koniec remontu i arazem koniec op*****lania sie!
Od pon. tak jak obiecalem dopinam wszystko na ostatni guzik, aero rowniez bo ostatnio tez zaniedbalem to razem z dieta przez ostatnie tygodnie z uwagi na to ze naprawde nie bylo jak... ani prania zrobic ani posiłkow takich jak bym chcial bo wszystko jak to przy remoncie brudne... wkleje kilka zdjeć "przed/po" , z remontu a za kilka dni zrobie sobie zdjecia sylwetkowe bo koncze mete i za nie dlugo wchodzi antek a kilogramy poszly w gore i to calkiem sporo...











Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
"znajdź dwie różnice...";).... ogolnie nic specjalnego ale samemu to zawsze jest ta duma w sobie...:D













Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Kawal roboty zrobiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
dzieki;) moze to nie skromnie zabrzmi , ale wiem:D, zart:)... sam jestem z siebie dumny , i to na cyklu, po 15h dziennie czasem i jeszcze znalazlem czas zeby zrobic rano aero i isc na silownie ... za nie dlugo remont sypialni ale to po antku , na trenie moze lepiej pojdzie :D... wszystko od podstaw trzeba bylo robic. od instalacji elektrycznych, tynki,gładzie, kłucie ścian, framug , kafelki,panele, meble tez samodzielnie skrecane itd... troche potu i nerwów przez duże N było, ale udało sie i to jest najwazniejsze , aaa i to ze ani łyka piwka przy tym nie zrobilem , to jest dopiero osiągniecie jak dla mnie, bo wiadomo ze budowlanka lubi piwkować przy rpbocie;)

Był Będzie Jest...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop wino :)

Następny temat

enan a obniżone libido ?

WHEY premium