SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...A jednak...-Masa , nie redukcja-Pierwsza Relacja, w miare mozliwości...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lapczywy,ja teraz od paru miesiecy lece z tych tanszych gh strongtropin i jest ok, co potwierdzaja i badania sporo ludzi tu z forum, za nie wielkie pieniadz mozna kupic te hgh, konczy mi sie niestety

i powiem Ci ze teraz mialem taki okres ze nie bilem chwile hgh i odrazu widze roznice, bardziej zmeczony, zakwasy wieksze i wogole, silownia mi daje wiecej popalic ze to tak nazwe, fajny sposob sprawdzenia regeneracji, jak ktos pisze ze tego nie odczuwa, po paru miesiacach odstawic i poleciec na sucho, wtedy sie doceni

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-04-05 20:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 376
Jezeli pijesz i cpiesz od czasu do czasu to nie ma co sie bawic w hgh , insuline , treny itp. Z balowania sie nie wyrasta.Predzej czy pozniej i tak pojdziesz w tango i duzo pojdzie w pi zdu. Prop z meta/prop z winem wystarczy w zupelnosci. Ja mam to samo czasem pol roku ostro trenuje , dieta , sok itp. I nagle przychodzi dzien,ze ide w taniec i w chvj sie marnuje. Tak jak np. teraz od swiat nie bylem w pracy i na silowni. Caly czas ogien Dojde do siebie i od poniedzialku bomba Takie zycie , ale juz serducho odzczowa taki tryb zycia..

Zmieniony przez - SANDOKAN w dniu 2013-04-05 20:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Mm1986_ tez slyszalem dobre opinie na temat tych tanszych i zreszta sam widialem po osobach ktore to braly ze robi robote , badania potwierdzaly...
Sandokan_ z tym ze z imprezsowego trybu sie nie wyrasta to sie zgodze, bardzo to lubie, alko, koledzy itd.. ale slub nie dlugo, priorytety zaczynajka sie zmieniac, do konca roku zamierzam bombe z mostkami itd, jesli chodzi o sok, treny itd, to nie pierwszy cykl na takiuch srodkach...tak jak mowie, do konca roku polece bombe (teoretycznie) z jakims mostem i jakos to bedzie...
Wlasnie wrocilem z treningu.
byly plecy, ostro dobite i spompowane, waga 106kg , wiec wydaje mi sie zed cos nie gra z urządzeniem , chociaz w aptece i na silowni pokazalo mi dzis tyle samo.
po treningu bezposrednio polecialo bialko, przed koncem bcaa i glutamina, nie dawno wrocilem , zjadlem 500g piersi (samej) za chwilke jeszcze sproboje chlonąc jakies 200-300 piersi, pograc na konsoli chwilke i jeszcze twarog z owocami mam zamiat wchłonąc. praie koniec remomntu, opozni sie do wtorku bo we wtorek mi meble przywiozą dopeiro jednak i bede musial je poskrecac...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
kolejny ciezki dzien, dzis dzien treningowy, robilem klatke solo, ostatnia seria na płaskiej 190kg x 2 wiec jest naprawde dobrze... zero czucia kontuzji łokcia, ktora wczesniej nie pozwalała mi podnieść szklankki heh... waga przekracza 106 kg, meta do piatku teraz, deka jeszcze 3 tyg, zwieksze dawke i w pon albo w nastepny pon wjazd antka ...jak narazie, pomimo ciezkich warunkow spowodowanych remontem , jest dosc dobrze, z uwagi na to ze remmont koncze w tymn tyg , od pon relacja rzetelna i mam nadzieje dopiero zacznie sie progres;)

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
za jakis czas postaram sie zroiv jakies fotki i wrzucic, zarówno remontu , przed/po :D , jak i sylwetki;). Ide jeszcze wchłonąć 2-3 roladki i sałatke warzywną plus oliwa ...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
tylko na moment... Od jakiegos czasu przeszedlem na inna firme mety inj z foxa na biosire 50mg/ml i jest troszke lipa, wczesniej inj calkowicie bezbolesne, teraz odczuwam ból w miejscu inj po calym dniu, juz dawno bylem zle nastawiony do tej calej pseudo biosiry a jednak wszeddlem do tej samej rzeki po raz kolejny i troche zaluje... no ale dyskomfort do zniesienia:)..

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Kumaty weterynarz i masz iniekcyjną z apteki, a nie jakiś badziew z niewiadomym stężeniem.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Taa.. jasne nie ma mety inj z apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
"(...)weterynarz i masz z apteki..."- a to Ci paradoks...:D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie sluchaj bzdur, jak Cie boli i czuc dyskomfort to sie nie mecz, nie ma sensu, odstaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop wino :)

Następny temat

enan a obniżone libido ?

WHEY premium