SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zronic zeby masa nie spadla??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Siema,chcialbym zaczac cykl sterydowy i jesli mozecie powiedzcie mi jak zrobic tak zeby po cyklu masa nie spadla wogole zeby nie spadalo,mam jesc kreatyne i bialko w trkacie cyklu czy po czy jak/???..cykl zaczynam od metki i testosteronu propionate..Dzieki..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
białka nie bierz wcale bo nic ci nie daz takim podejsciem i wiedzą lapiesz sie za koksy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
duzo bialka + parabolan winstrol i oxandrolon koszt 2 miechow to 2000tys

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 237 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7773
"jak zrobic tak zeby po cyklu masa nie spadla wogole zeby nie spadalo"obre.Człowieku zawcze spada,kwestia ile!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Kalwar po co mu to mówiłeś...to miała być niespodzianka !

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egipt Prosba o szybka odpowiedz ??

Następny temat

† †oma+meta jaki odblok?

WHEY premium