SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.....:::::STAGNACJA HELP :::::.....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Witam Wszytskich!!

Mam problem ponieważ moje ręce od dłuższego czasu nie zwiększyły sie nawet o 0,5cm wpadłem na pomysł aby ćwiczyć tricepsa i bicepsa treningiem:

"Porusz swoje tricepsy i porusz swoje bicepsy"
I teraz moje pytania:
- Czy mozna te treningi łączyć ze sobą?? (tzn. w jednym czasie robić te treningi)
- Czy jest to jakiś dobry sposób na przyrost obwodu łapki??
- Czy może zamiast tych treningów posłużyć sie planem armagedon???

Czyli dokładnie mój plan wyglądał by tak:
1) Klata - Porusz swój triceps
2) wolne
3) Plecy - Porusz swój biceps
4) wolne
5) barki - nogi
6) wolne
7) wolne

Czekam na na wasze wypowiedzi (szczególnie osób orientujących się w temacie)

PoZdRo for ALL

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-05-02 20:09:28

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
moim zdaniem jest ok serie 'porusz' są normalnym treningiem (tylko specyficznie ułozonym) wiec nie widze przeszkód Tylko traktuj je moze jakos 'ostatecznosc' - jesli zmieniales swój plan a mimo to nic Ci nie uroslo - to spróbuj serie 'porusz'. jesli natomiast nie zmieniales - to czas z normalnym planikiem pokombinowac? armageddon sobie odpusc - lepiej najpierw złapac sie za 'porusz..'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Od kiedy masz zastój i czy/ile przybrałeś kg od tego czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
corleone plan zmieniałem 1 miesiąc temu i wtedy też miałem 1 tydzień regeneracji.
tomot zastój mam gdzieś od około ponad 2 miesięcy na masie przybralem z 1 kg myślałem, że mam zły plan treningowy więc go zmieniłem i nadal kapa. Nic nie idzie obwód łapki ;-(
Pomysłałem że plan z seri "porusz" bedzie dobrym zastosowaniem na wzrost mięsni łapki (ale wolałem się upewnić)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Tak jak myślałem. Mam nadzieję, że ważyłeś się kilka razy mp. trzy dni pod rząd o tej samej porze i mniej więcej w tym samym(wagowo) ubraniu i, że to ważenie 2 miesiące temu też było w podobnej porze i wagowo podobnych warunkach.

Do czego dążę....
...może nie miałeś żadnego przyrostu (mi waga w ciągu doby waha się średnio o 2kg) a ten 1kg to granica "błędu"(nie życzę ci tego ).

Trening treningiem, ale ja pierwsze co bym zrobił, to bym dodał 500 kcal i obserwowoał efekty. W twoim czy moim(bo niewiele jestem starszy) wieku zastoje są spowodowane głównie nieodpowiednią dietą nie treningiem.

Co ty o tym myślisz? tom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
udam się dziś do działu odżywianie i wrzuce tam swoją diete i zobaczymy co na piszą eksperci
A treningiem pojade tym co napisałem wyżej.

OK DZIEKI WAM ZA FACHOWĄ POMOC SOG POSZEDŁ DO TOMOTA
CORLEONE SOG DUCHOWY BO JUZ INNY NIE CHCE WEJSC

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
fakt, skup sie na dietce..mozliwe ze tam jest błąd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie.,

Zwiększanie w nieskończoność trudności treningu nie jest wyjściem, a jedynie brnięciem w błąd.
Zacznij od właściwego odżywiania i regeneracji.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ooo nawet Michail zawitał do mojego posta
OK ułoże dobrą diete i zobaczymy co będzie
DZIEKI I POZDRAWIAM

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmm... dylemat :/

Następny temat

ABS i bieganie - jaki plan?

WHEY premium