SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** CONTROLLED LABS WYNIKI str.4 (Don Pawson) **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Panowie modzi, pytanie: nie zdążyłem pstryknąć zdjęć (brak fotografa), więc pytam, czy mogę zacząć test dziś i dokleic fotki, czy regulamin nakazuje najpierw wkleić foto - w takim wypadku zacznę w przyszły poniedziałek.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jesli fotki by byly do max 3 dni to raczej smialo mozesz zaczac.juz paru takich bylo.ale poczekajmy na Jakiegos Moda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
no jak gugcio, poniewaz pozniej bedziemy szukac fotek poczatkowych na X stronie; wiec albo wstrzymaj sie z testem pare dni - mysle ,ze nei zrobi to duzej roznicy ani Tobie, ani sponsorowi (czy nam)

Albo jak powiedzmy w ciagu 3-4 dni dasz zdjecia to mozna zrobic tak,ze zalozysz temat i poprosisz w nim o nie dopisywanie sie dopoki nie bedzie zdjec poczatkowych ewentualnie poprosisz jakiegos moda o zamkniecie tematu...dasz zdjecia to sie go otworzy

jak Ci pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Przesuwanie cyklu o 3-4 dni jest trochę bez sensu (zaczynać w środku tygodnia to tak nie bardzo), więc musiałbym zacząć od poniedziałku przyszłego - a czekać tyle mi sie nie chce, tym bardziej, że towar w domciu już, sami wiecie o co chodzi

Także myślę, że zacznę od dziś, załozę zamkniety temat i w tym tygodniu wrzucę fotki. Wieczorem założę temat ze wszystkimi informacjami odnośnie cyklu (trening, dieta itp).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Uważam, że to dobry pomysł, nie ma sensu odwlekać rozpoczęcia testu o kolejny tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jedziesz zatem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
nie ma co czekac zaczynamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Raczej. Zatem dziś suplementacja rozpoczęta, najpierw porcja GM i GG przed treningiem, to samo po treningu (taki system dziś wyjątkowo, nie łyknąłem prochów od rana bo nie wiedziałem, czy moge dziś zacząć czy nie) łyknę tez kapsa BH do posiłku przedtreningowego i potreningowego. Wieczorkiem załoze topic.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
Czemu od razu nie założyłeś topicvu testowego? Po co tu pisać co brałeś dzisiaj ?:/ Lekko to było bezsensowne

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
no wlasnie test mial byc rozpoczety w poniedzialek wiec czekamy...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cynk, zapotrzebowanie, Xtreme Pro Zma

Następny temat

L - karnityna to shit. Znacie cos lepszego?

WHEY premium