SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** CONTROLLED LABS WYNIKI str.4 (Don Pawson) **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No dobrze, w przyszłym tygodniu się okaże

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super jak dealerzy moga sami doradzić na podstawie wlasnych doswiadczen
i to nie pojedynczych probek a cykli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
Jeszcze zapomnialem dopisac malą radę dla Don - Glycer nie da sie wymieszac z woda,sokiem itp.po prostu ta substancja sie nie rozpuszcza wiec nie walcz z tym syp bezposrednio do japy i popijaj woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dziekuje za radę, tak tez właśnie mi się wydawało, bo raz miałem próbke Glycera i nie chooja nie dało rady tego rozpuścić.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Piszesz ze Green M.. starczy na 40 dni tzn ze w dni nie treningowe tez bedziesz jechal na dwoch porcjach??ze jednej ze stron wiem ze zalecaja brac jedna porcja dziennie czyli (10,4gr) mysle ze standardowe rozwiazanie typu w DT rano na czczo i po treningu a DNT rano na czczo lub tez pol miarki rano na czczo i pol w porze treningu.
A tak pozatym czekam z niecierpliwoscia na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Teraz ode mnie rada Don- w przeciwieństwie do glicera nie syp green maga do buzi tylko rozpuść go w jak najwiekszej ilosci wody bo cholerstwo jest niesamowicie kwaśne i aż łzy wyciska jak sie wsypie prosto do ust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Domyślam się własnie, że GM koorewsko kwaśne. Podobnie było z Revenge v.1 - smak "sour green apple". Ja zmieniłbym nazwę na "sour"

Gugcio - ja hardkorowo jadę, dwie porcje w DT i w DNT, nie ma co się obijać.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To spoko jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie bo mam luke co do pump juice ktore tak chwalisz a mam czas od stycznia do konca marca na jakiez zabawki jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
a masz już kupiony pump juice?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
nie dopiero w grudniu kupie jak w ojczyznie bede ale mam juz w szafie cold fusion explosion i revenge v 2 do tego bialo carbo omega 3 koncze ten cykl odpoczne uderzam znowu potem przerwa i zostanie mi 2 miechy na jakis cyklik jeszcze. White Blood nawet nawet dlatego kusi mnie pump juice dla porownania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cynk, zapotrzebowanie, Xtreme Pro Zma

Następny temat

L - karnityna to shit. Znacie cos lepszego?

WHEY premium