SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Panie bawią się jajkami, bo wielka noc tuż przed Nami** SPAM POST.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Dobra luz, odchodząc od tematu czy kojarzycie gdzie na SFD mogę znaleźć temat typu oddawanie krwi czy coś podobnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Oby smakowaly tak jak wygladaja

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a co chcesz wiedziec?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Dokładnie ćwiczę w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty oczywiście inne partie mięśniowe. Czwartek pozostaje wolny wraz z niedzielą, czy mogę oddać krew w czwartek i w pt bez problemu ćwiczyć czy trening mi przepadnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ubijasz z białek pianę, dodajesz do tego żóltka z kakao, owsianymi, owocami albo twarogiem i rodzynkami , do pieca w 180* sprawdzasz widelcem albo patyczkiem czy już dobre, wychodzi bardzo smaczne, wiadomo, nie jak normalne ciasto, ale jest git
Owsianych dodawać nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Kazimierzu
ubijasz z białek pianę, dodajesz do tego żóltka z kakao, owsianymi, owocami albo twarogiem i rodzynkami , do pieca w 180* sprawdzasz widelcem albo patyczkiem czy już dobre, wychodzi bardzo smaczne, wiadomo, nie jak normalne ciasto, ale jest git
Owsianych dodawać nie trzeba

mógłbyś proporcjami czego ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
jak oddawałem kiedyś, to pani mi powiedziała, że 3 dni bez treningu musi być, sam byłem oczywiście na drugi dzień, i było git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
To w czwartek dobry uczynek zaliczony będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Lejbass, mozesz oddac krew smialo, tylko lepiej nie rob rak w ten sam dzien alno nastpeny bo moga Cie bolec Ja po oddaniu krwi zapierdzielalam do pracy na kenerke i tace nosilam kkilkanascie godzin, nic mi nei bylo Zjedz tylko cos prozadnego, typu czerwone miecho po oddaniu i bedzie git.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przepisy na pysznosci świąteczne !

Następny temat

Naleśniki by Raadek

WHEY premium