SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klops z jajkami

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 618
Klops z jajami, co tu więcej pisać. Dobry na kanapki i do obiadu :)

Składniki:
kurczak
indyk
cebula (może być suszona)
słodka papryka
przyprawa do kurczaka
bułka tarta (bez też wyjdzie)
sól
pieprz
koperek
białko jajek
jajka

Przygotowanie:
Mięso mielimy i dodajemy przyprawy wedle uznania, ja dałam dość dużo. Jeżeli przyprawa do kurczaka ma sól nie dodajemy jej już zbyt dużo. Jajka ugotować na miękko i obrać. Cebulę podsmażyć na minimalnej ilości oleju. Ja z lenistwa dodałam suszoną, bo wizja mycia patelni mnie przerosła Wszystko zmieszać i połowę wyłożyć do foremki. Można ją posmarować trochę olejem rzepakowym, ale nie jest to konieczne. Położyć jajka i zakryć resztą mieszanki.

Piekarnik na 170 stopni i piec 40 - 45 minut.

Smacznego
















Zmieniony przez - mamoooth w dniu 2015-03-23 11:44:10

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Na wielkanoc jak znalazł zrobię na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
genialne!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Mniaaam

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 618
Cieszę się, że się cieszycie

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Świetne! Sog dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pizza na pszenno-żytnim spodzie z domowy sosem pomidorowym.

Następny temat

przepisy z uzyciem białka w proszku

WHEY premium