SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM. Connecting people. *** ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158690

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
ale miałem akcje ....
wchodzę na SFD , patrze a tu działu DOPING nie ma

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nawet o tobie nie pomyślkałem

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
wiem HK, nie jeden tutaj podobnie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
Może i stypendia są..ale nie zawsze idą w parze z ambicją...naprawde różne są przypadki...do szkoły z której własnie chodziłem takich przypadków było pełno...u mnie w klasie pół osób jechało na stypendium.Widac ze niektórym naprawde zalezy i chcą się wybić...ale to nie są wszyscy...kazdy w życiu wyznacza sobie inne cele....i co innego jest dla niego ważne...

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
leBron gdzie grałes w WLKP

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
jordan co ty ****a wklejasz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836


pomylka systemu

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
U mnie w Kole bylo pare imprez przez pare lat, pare epizodow w Lesznie oraz chyba ze 2x w Koninie. Ach, stare czasy - ale sentyment do muzy pozostal oczywiscie. Tyle ze teraz plyty CD zamienilem na DVD - chyba z korzyscia

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
haha już wiemy jakie ty tam naprawde zdjęcia oglądasz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** SPAM a jak te dzieci uciekaly %-) 2 ***

Następny temat

taki trochę z dupy cykl

WHEY premium