SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM. Connecting people. *** ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157969

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Oto co spotka Wallesa


Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359





a tak w ogóle to teraz sobie uświadomiłem jaki nieskromny link wkleiłem kilka cm wyżej.

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2007-03-01 14:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no wreszcie...
do niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A ja własnie pije kwasne mleko bo mi sie nie chce isc po swieże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
pyta mnie swedzi na lewej krawedzi !

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Deliver

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Sakmajdik,a tak z ciekawosci zapytam - po co takie linki dales na starym koncie?

Fakt,ze mogli Ci dac bana na tydzien,ale w obecnej sytuacji mysle ,ze masz pozamiatane.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
jaki ****a miałem****owy sen to szok hehe . Śniło mi sie ze pierwszy raz w zyciu wale shota w dupe i trafiłem na zyłe , apiracja oczywiscie i zamiast krew napływac od stron igły to sie pojawiła od strony tłoczka hehe , i musiałem przerwac a jaka szydera była hehe , po***ane sny mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja nigdy nie pamietam snów ale ostatni zapamietałem.

Miała nbyc jaka prezentacja nowej firmy odxywkowej u mnie w miescie no i tu na forum sie wch** ludzi pozgłaszało że przyjdą,bo miały byc syple za darmo rozdawane.Ja akurat miałem wtedy prace do 19 i mówie***** wpadne tez bo do 20-stej miało to być,ale i tak pewnie juz nic nie zostanie dla mnie.No wiec wjezdzam po pracy tam a tam siedzi 3 smutnych gosći i niko wiexcej ****a nie ma.Podchodze witam sie z nicka na forum i pytam czemu tu tak pusto.Kolo mi mówi że przez cały dzien były tylko 2 osoby Ja jestem trzeci.Szok.Drugi ziomek mówi do tego z którym rozmawiam.Panie Romku pan mu da te odzywki co nam jeszcze zostały.I typ mi daje jakies 15 opakowań róznych suplmentów .Glutaminy witaminy*****e muje.I sie obudziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** SPAM a jak te dzieci uciekaly %-) 2 ***

Następny temat

taki trochę z dupy cykl

WHEY premium