SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM. Connecting people. *** ZAKAZ SOGOW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159089

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jordan nie chce nawet wiedzie co takie zdjecie robiło u Ciebie na kompie%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
zalezy co rozumiesz od pojeciem szal, bo ja juz wiele imprez zwiedzialem
Tam mi sie podoba - lokal zadbany, dobrze promowany, z dobrym zapleczem i marketingiem oraz klimatyczna wiara. Dla mnie w sam raz zeby wypic ze 2 piwa z kobietka

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
własnie nie byłem dlatego pytam bo przewazaja rózne opinie a nie przekonam sie jak nie zobacze

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
I to się w zyciu liczy...żeby być szczęsliwym...nieważne jakim sposobem...każdy indywidualnie i wcale nie trzeba skończyć ekonomii , prawa lub innego shitu żeby być szczęśliwym


Ps:a te 2 piwa to tak symbolicznie chyba

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
nie wiem jak w post - ale poza postem jest przyjemnie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
alkohol Ci nie służy,reszta spi?

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
a od piwa głowa sie kiwa

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
ale jestem ro***any myslalem ze trol wypił dwa piwa takie głupoty pisze

Zmieniony przez - beter w dniu 2007-02-26 22:45:08

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
nieważne
jestem bardzo dobry ale nie doskonały

dobra ide spac bo jutro praca i inne rzeczy
narka

Zmieniony przez - beter w dniu 2007-02-26 22:49:45

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** SPAM a jak te dzieci uciekaly %-) 2 ***

Następny temat

taki trochę z dupy cykl

WHEY premium