SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KONKURS 2 - Najfajniejsza własna siłownia - wyniki str. 14 ***

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28066

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
czemu nie moge gadac sogow ;/ pisze ze musze byc pelnoprawanym forumowiczem klikam ok i nic :(??

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
poniewaz nie masz abonametu wykupionego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Hehe Magrinho respekt dla ciebie, ty udowodniles ze licza sie checi i zapal i to mi sie podoba nie wazne gdzie i jak wazne ze chcesz i cwiczysz.
Cope ja tez mysle ze trzeba brac udzial w kazdym konkursie i teraz pozostaje nam tylko czekac na nowe konkursy i brac sie do roboty, Czorcia ma dac w strongach konkurs nt. bicia rekordu zyciowego tym razem w siadzie, chyba sprobuje
Pozdro

Zmieniony przez - mlody mazi w dniu 2007-10-09 21:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
ja nie probuje bo z gryfem sie wy**** haha a widzilaem konkurs w odrzywianiu ale nie kminie tematu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
hehe no wiesz ja zaloze taki ciezar zeby gryf dal rade bo ja dam ale gryf nie koniecznie
No oblukam jakies konki i moze wezme udzial w jakims
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nagroda pocieszenia tj. przedluzenie abonamentu na forum o 6 miesiecy werduje do usera: Kamil88

do reszty , zawsze wam zle...

koniec spamu w tym temacie prosze
Pozdrawiam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958448
Co miesiąc (od sierpnia) przeznaczamy 2000-3000zl na konkursy dla Was, tego nie było wczesniej wiec prosze to wziac pod uwage to po pierwsze

a po drugie co do 'nagrod pocieszenia' mial to byc jeden , jedyny raz w konkrusie w dziale 'aktualnosci kulturystyka i fitness' , potem napisal do mnie kolejny moderator, i kolejny, jednak w innych konkursach abona dostaly 2-3 osoby
Tutaj chetnych bylo znacznie wiecej, i to juz mija sie z celem troche.
Postanowilem ,ze maxymalnie 1 osoba w danym konkursie jako formę nagrody pocieszenia otrzyma dodatkowo abona (+6m-cy)
To czy jest 1 pierwsze miejsce premiowane nagrodą, czy moze 2 lub 3 to juz zalezy od oragnizatorów , roznie to bywa - czasami lepiej dac 1 wieksza nagrode, a czasami 2-3, sa tez sytuacje iz rywalizacja lub poziom prac jest tak wyrównana iz mimo obiecanej jednej , organizator przyznaje 2 nagrody (dzielac pule nagrod na 2) lub jak w przypadku jednego z konkrusow organizowanych przez czorcie zamiast 3 nagrod, byly 4.

Zapraszam do 5 nowych konkursów - pula nagród 2150zł, w tym miesiacu w działach: strongman, odżywianie, piłka nożna, tróbój siłowy oraz uderzane!
Niedlugo w waznych informacjach powstanie temat z linkami do danych konkursów.
pozdrawiam

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-10-10 22:17:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co miesiąc (od sierpnia) przeznaczym 2000-3000zl na konkursy dla Was
łooo :D może wygram kiedyś tam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
Gratulacje dla wygranego...
Tylko, że dla mnie Kamil88 powinien zgarnąć 1 miejsce...

Szkoda, że ja dopiero teraz zauważyłem ten konkurs...
bo 6 miesięcy sie męczyłem z siłownia sam, samiuteńki...
No ale teraz mam świetną siłownię piwniczą...

Za jakiś czas wrzucę foty w innym dziale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925



Nagroda, która przyszła dzisiaj Pozdrawiam

Zmieniony przez - sicilia w dniu 2007-10-15 14:57:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BrEaKeR

Następny temat

*** KONKURS 2 - TUTAJ SKLADAMY SWOJE PRACE ***

WHEY premium