SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***WYNIKI !! Test masowy CARNELABS *** str.3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Witam!
Następny zestaw masowy już jest dzięki uprzejmości Marka Ciołka & Qazara www.esuplementy.pl zapraszamy do kolejnego naboru masowego!
W skład zestawu testowego firmy CARNELABS wchodzą:
- Whey gainer CFM 3kg
- Kreatyna monohydrat 500g
- Glutamina 350 kaps.
- Tribulus Terrestris 2 opak.


Zapowiada się dobry test, na sprawdzonych produktach mniej znanej na pewno na naszym rynku firmy.
wyniki naboru najprawdopodobniej w piątek

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie tutaj -> https://www.sfd.pl/temat248383/

PROSIMY OSOBY, KTÓRE WYPEŁNIŁY PRAWIDŁOWO ANKIETĘ O SKłADANIE DEKLARACJI CHECI UDZIAŁU W TYM TEŚCIE (JEŚLI CYKL NIE ODPOWIADA AKTUALNYM CELOM TRENINGOWYM PROSZĘ NIE WPISYWAC SWOICH DEKLARACJI)
krótka deklaracja: jestem zainteresowany udziałem (prosimy aby zgłaszały się osoby, które nie stosowały kreatyny w przeciągu ostatnich 6tyg.)

Zaznaczam, iż zgłoszenia moga być wielokrotne do jednocześnie planowanych testów lecz w zgodzie z celem treningowym. Zaznaczam, iż osoby które przeprowadzą swój topik testowy właściwie i zostaną dalej pozytywnie zaopiniowani przez grupe modów-weryfikatorów, mają zaraz po zakończeniu cyklu drogę otwartą do ubiegania sie o udział w kolejnych cyklach. Udział w jednym cyklu nie blokuje udziału w dalszym rozwoju programu testów.

OSOBY BEZ ANKIET, zgłaszające się do naboru - dostaną tygodniowego bana, i nie moja w tym głowa aby później pamiętać o jego zdjęciu.

Tutaj w temacie wpisujemy tylko deklarację chęci udziału w teście - spam=ban


ZASADY PROWADZENIA TOPICU TESTOWEGO
1. Pierwszy post zawiera powtórzoną ankietę wraz z aktualnym zdjęciem.
2. Prosimy o krótkie przedstawienie charakterystyki produktów, fotografie z otrzymanymi produktami.
3. Prosimy również opisać plan dietetyczny, treningowy oraz rozpisaną suplementację składającą się wyłącznie z otrzymanych produktów zgodną z obranym celem.
4. Dietę oraz plan treningowy prosimy wcześniej zamieścić do oceny w działach do tego przeznaczonych, w celu uniknięcia bałaganu i spamu w topicu testowym.
5. Prosimy o zdjęcia w takich pozach -> https://www.sfd.pl/temat39775/ na początek i koniec testu.
6. Przypominamy o zobowiązaniu rzetelnego prowadzenia topicu testowego z uzupełnianiem fotografii i udzielaniem się w danym temacie przynajmiej co 2-3 dni.

pozdrawiam

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-12-03 18:46:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 1 regulaminu
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4689
zainteresowany

nie to,że podjudzam fakty stwierdzam rzeczywistość je potwierdza

...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9433
jestem zainteresowany udziałem

Imperare sibi maximum est imperium....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
zainteresowany

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3236
Jak najbardziej zainteresowany.

~~Only material wishes... fast cars & bitches~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Wazne info !!

Przy zgloszeniach prosze dac linka do swojej aktualnej ankiety

Wiec prosze osoby ktore sie juz wczesniej zglosily o powtorzenia zgloszenia.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojdan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Poczytaj zasady tego dzialu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wreszcie nowy nabór. Bardzo się cieszę.

Wybierzcie kogoś zdyscyplinowanego i potrafiącego ciekawie pisać.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Karnityna i aeroby

Następny temat

Nic nie dało

WHEY premium