SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***WYNIKI !! Test masowy CARNELABS *** str.3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
czekamy z niecierpliwością... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Tobie moge juz teraz napisac ze nie wygrasz i chyba nie musze tlumaczyc dlaczego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
hmm możesz wytłumaczyć bo sensownego powodu jakoś nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
wystarczyło poczytać o czym była mowa w innych naborach:
"ORAZ WAŻNE INFO !!

Niestety u wiekszosc z Was po przejrzeniu 'oceny pracy' - czyli wszystkich Waszych postów z ostatnich 3 miesiecy mozna dojsc do wniosku, ze albo część tylko spamuje, albo siedzi i nabija posty w dzialach typu "po siłowni" lub w informatorach, jezeli juz siedzicie (oczywiscie nie wszyscy) w ktoryms z merytorycznych działów (trening,odzywianie,suple,itd.) to głównie w spam postach.
Są też tacy co przez ostatnie 3 miesiacy napisali 10-20 postów i zgłaszają sie teraz do naborów -> n/c nie liczcie na farta - Panowie nie tędy droga!

Jak juz nie raz wspominalismy, głownym czynnykiem przy wyborze testera bedzie jego wkład w forum w ważnych działach fakt, liczy sie tez staz na forum , wiarygodnosc, w dalszej kolejnosci ankieta/wygląd/cel treningowy - ALE 1 rzecz jest najwazniejsza, a wiekszosc z Was o tym nie pamieta (lub nie chce pamietac) ,a pozniej zglaszacie sie do testów i narzekacie,ze 'znowu mnie nie wybrano' "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Komisja weryfikacyjna wybrała do przeprowadzenia testu CARNELABS'a w skład, którego wchodzą: Whey gainer CFM 3kg, Kreatyna monohydrat 500g, Glutamina 350 kaps., Tribulus Terrestris 2 opak. :

Chaczyka


ZASADY PROWADZENIA TOPICU TESTOWEGO
1. Pierwszy post zawiera powtórzoną ankietę wraz z aktualnym zdjęciem.
2. Prosimy o krótkie przedstawienie charakterystyki produktów, fotografie z otrzymanymi produktami.
3. Prosimy również opisać plan dietetyczny, treningowy oraz rozpisaną suplementację składającą się wyłącznie z otrzymanych produktów zgodną z obranym celem.
4. Dietę oraz plan treningowy prosimy wcześniej zamieścić do oceny w działach do tego przeznaczonych, w celu uniknięcia bałaganu i spamu w topicu testowym.
5. Prosimy o zdjęcia w takich pozach -> https://www.sfd.pl/temat39775/ na początek i koniec testu.
6. Przypominamy o zobowiązaniu rzetelnego prowadzenia topicu testowego z uzupełnianiem fotografii i udzielaniem się w danym temacie przynajmiej co 2-3 dni.

gratulacje!

proszę o kontakt na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Liczymy na kolejny bardzo udany test

Gratsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
ehhh... no tak, może i mało piszę, ale trudno cały czas coś nowego na sfd chyba odkrywać co? wetruje na bieżąco odżywianie, trening, suple i testy... czytam archiwalne artykuły... przede wszystkim czerpie wiedze. trudno jest wymyślić jakiś nowy orginalny art jeszcze. szczególnie że jest tu wielu lepszych speców od tego tematu. Ale na test to powinno sie chyba wybierać kogoś, kto potrafi ciekawie pisać, kto poprowadzi rzetelnie test i da z siebie wszystko... czy to , ze bede pisał o wiele więcej postów sensownych , znaczy że rzetelniej poprowadzę test? nie jestem pewien... ale dobra, nie moja głowa w wyborze testera ;) postaram sie bardziej udzielać na forum i zasłużyć sobie na szacunek u innych , wtedy może bede miał większe szanse. dzięki za przytoczenie tego fragmentu Banan, nie zauważyłem tego jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Serdecznie dziękuje komisji za wybór mojej osoby mam nadzieje, że test będzie conajmniej tak udany jak poprzedni.

Dziękuje również sponsorom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
gratki Chaczyk

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
o, nie zauważyłem jak pisałem wcześniejszego posta wyników, gratulacje Chaczyk faktycznie swoją aktywnością na forum i ostatnim testem zasługujesz bardziej niż inni na ten test. powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Karnityna i aeroby

Następny temat

Nic nie dało

WHEY premium