SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swiatas da sie ale nie w 100% tak jak by sie chcialo

Bo zezba to pojecie wzgledne. mozna bys suchym ale jeden zrobi to zachowujac miesnie a inny ten co nie ma diety odpowiedniej tez zrobi ale poleci po miesniach.

Ten i ten bedzie mial kratke na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
nie ma zadnego problemu jedzenia w szkole czy tam pracy, ja uswiadomilem kierownika, ze musze jesc 3 razy dziennie w ciagu 8 godzin co robie i dal mi zamiast przerwy 30 minut 3 razy 10 minut na szamke a biore jedzenie dzien wczesniej zrobione to samo w szkole masz przerwe to jesz wiadomo ze do godzin sie nie dopasujesz ale zjesz, po prostu trzeba chciec...

ps. tylko jeden z nich bedzie walczyl 3 miesiace by chociaz 2 kosteczki u gory na brzuchu sie pokazaly a drugi 3 dni sie odwodni i forme plazowa ma zapewniona

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-07-23 11:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 306 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18590
Na przerwach w szkole to ja sie ucze

Zmieniony przez - hubercik13 w dniu 2010-07-23 13:40:58

The World Is Mine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
joy gdzie twoje foty bo nie moge znalesc , sam musze odpuscic z bialkiem , moze to jest klucz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
co do diety to nie osiagniesz dobrych wynikow bez niej w kulturystyce, ale w sportach silowych dieta nie ma juz tak duzego znaczenia(patrzcie na strogmanow, trojboistow itd.)

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-23 18:41:43

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
dylu ale u nich chodzi typowo o sile a nie sylwetke wiec dieta niegra roli "az" w takim stopniu, mam kolezke strongmena i troszke z nim dyskutuje i sam mowi ze z 6-8 posilkow minimum ale kazdy posilek w hyj bialka i wegli odrzywki typu bialko i gajner to tylko ze 100g dziennie szamie, ale za to jakie sprzety lece:D i nawet grubaskiem nie jest... jego dietka co se z ciekawosci wyliczyl wychodzi w granicach 5000-7000kcal dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"dieta nie ma juz tak duzego znaczenia(patrzcie na strogmanow, trojboistow itd.) " To chyba malo wiesz , lub nigdy tak nie cwiczyles

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
moze powiesz mi, ze goscie z ponad 50kg nadwagi maja diete dopieta na 100%
wystarczy, ze dostarcza troche bialka(tylko moje przypuszczenia bo nawet nie wiem czy i to jest, az tak potrzebne, wkoncu masa miesniowa nie zawsze przeklada sie na sile) i odpowiednia ilosc kalori
kulturysci co biora po 150-180 na lawie maja czasem 100x lepiej doje.bana klate niz trojboista co cisnie >300kg
albo byl taki jeden polak wior 60kg, nikt by tu nie powiedzial, ze cos w ogole cwiczyl a gosc bierze 300kg w przysiadzie
i przy takim wariacie czolowka kulturystow z obwodem uda jak koles ma klate by sie zesrala na kolorowo

Zmieniony przez - GIGANTGYM w dniu 2010-07-23 19:36:29

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
nvm.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522748
GIGANTGYM - myślałem, że można sobie nicka zmienić, bo przedtem byłeś DYAUDIO, czy jakoś tak podobnie ale teraz widzę, że nowe konto

co do dyskusji, to faktycznie zadziwiają mnie osoby na zawodach, które ważą do 70 kg a cisną grubo ponad 120 kg na klate

ale i tak uważam, że dieta to 60% sukcesu w BB, potem trening 30% i regeneracja 10%, oczywiscie każdy organizm jest inny itp itd, ale w skrócie tak jest... i oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, bo nie da się "rosnąć" mając tylko dobrze rozpisaną dietę i nie ćwicząc, jak to ktoś się ze mną kłócił w temacie w "po siłowni..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP FARMAK- pytanie do tych ktorzy ostatnio stosowali

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

WHEY premium