SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
no ja tez bym sie nie zastanawial i izotek przywalił, bo nie ma co sie oszukiwac ale pizza psuje efekt a kawał chłopa z Ciebie jest, aczkolwiek postuta bardziej ciezarowca niz kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
obmarek postaw na swojej kieliszek chociaz lydki nie robie pol metra ma bez treningow pokaz jak do***ales jestem bardzo ciekaw i napewno nie tylko ja

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w pisales ze leciala juz insa, antek itp wiec powinno byc mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
leciec sobie moglo ale trzeba wiedziec jak to utrzymac a nie bledne koleczko i na 43 w lapce cale zycie

pawson bywalo lepiej musisz mocniejsza bombke przybic

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2010-09-21 19:57:26

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Pawson dla mnie lipa(w odniesieniu do formy jaka prezentowales kiedys). Widzialem juz Twoje foty z duuuzo lepsza forma od tego co teraz i do tego te pryszcza....

Obmarek wrzuc ta swoja fotke bo na razie mi to czcze przechwalki przypomina jak zadajesz pytania gdzie B-50 ma klate lydki i nogi.

Neostrada.... I kazdy jest mistrzem swiata

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2010-09-21 20:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
To zdjecie w profilu to przed czy po insie i tym antku ? Bo kiedys tam cos zdaje sie czytalem jak to komus inse polecales bo sam brales. Ogolnie 3 lata starz i takie suple?
Ach ta dzisiejsza mlodziez.

Ale zapewne profil zaraz napiszesz ze nie aktualny

Nic tam do tego co bierzesz to nie mam dla jasnosci ale nie wytylaj brakow u B50 bo naprawde z Twojej strony to nie na miejscu...

Bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Pawson ze tak zapytam, więc lekarz zdiagnozował przyczynę trądziku?

Przekroczyłes poziom androgenów, a nie towar był zanieczyszczony tak? Dobrze to zrozumiałem?

Forma ok, choc bywalo lepiej

pozdro

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
pawson nie zastanawiaj sie tylko bierz izotek. Bralem i jakbym mial brac jeszcze raz nawet bym sie zawachal . . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25648
Panowie takie pytanie co robicie z sierscia ??? zarastam na klacie i plecach w****ia mnie juz te golenie okropnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
moze ktos uzna to za spam, ale streszcze rozmowe z pania dermatolog:
- brał pan jakies odzywki? (na twarzy pani doktor maluje sie napiecie)
- tak, caly czas sie suplementuje (wymieniam bcaa, kreatyne itp)
pani doktor z ulga po uslyszeniu mojej odpowiedzi "na pewno byly w tych odzywkach sterydy"

wiec celem wyprowadzenia jej z bledu mowie, ze 2 bombki przybilem, ze w trakcie pierwszej nic niepokojacego, podczas drugiej tez, tylko pod koniec zaczelo wysyfiac. to ona mi mowi "przekroczyl pan poziom androgenow", a ja ja pytam cz przekasem czy to sie podczas cyklu przekracza, czy tylko raz na cale zycie a ona mi na to ze smiertelna powaga - raz na cale zycie prosze pana". Ręce mi opadly i stwierdzilem, ze konowałów mamy w slużbie zdrowia.

Ale chyba bede musial uderzyc ten izotek. akurat na pryszle lato sie wykuruje...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP FARMAK- pytanie do tych ktorzy ostatnio stosowali

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

WHEY premium