SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Joy bardzo pozytywna przemiana!Znalazłeś w końcu sposób na ten smalec?
Seba-cienkopis
.....uwypuklij cyca,reszty się nie czepiam.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
Jestem na tym forum od jakiegos czasu i chciałbym sie w końcu pokazac co osiagnełem głównie dzieki wam ale jak tu fotke zapodac?????
Moze ktos poradzi

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
markimarki- joy pisale ze jestes endo moglbys zobrazowac swoja diete albo sklad btw na redukcji wie3m ze spraswa indiwidualna ale ja jako endo moj organizm broni sie przed zbytnim spadkiem fatu.


Joy bradzo porzadna sylwetka widac praca wloznona byla.




Zmieniony przez - masarniak w dniu 2010-07-21 22:22:28

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
U mnie bylo tak - po krotce napisze , caly poprzedni rok lecialem 4g bialka zmienialy sie proporcje wegli i fatu, ogolnie szlo do dupy. Zaczalem redukcje i oczywisce bialko dalej tak samo i zaczalem ucinac wegle, znalazlem sie w czarnej dupie bo mimo dosc znacznego ujemnego bilansu kalorycznego fat sie nie palil.Ja chodzilem zamulony. No i tak zaczela sie rozmowa z Markim -ucialem bialko do 2,5g i zaczelo sie topic. Pozniej pogadalem z kolesiem ktory startuje i powiedzial, ze mam jeszcze obciac bialko na korzysc wegli. Tak tez zrobilem
obecnie jem tak
rano 1 jajo cale plus 7 bialek i 2-3 kromki chleba zytniego
pozniej gotuje 160-180g ryzu i 300-400g kuraka /dziele na 5 posilkow jesli mam silke lub na 4 jesli off. do pierwszysch trzech dodaje 5ml olivy plus warzywa i 5g aminokwasow calodziennych.
na noc 50g izolatu. Lece tak 3 dni i na 4 dzien laduje ziemniakami z piekarnika w ilosci 1,5-2kg reszta bez zmian tak to sie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506
mhy czyli co czyli aha

bede kombinowal od jutra wjade w ten temat jak ty to rozpisales zoabczymy bo nei mam nic ddo stracenia :)

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
przy tej wadze masz bardzo fajne wymiary!! Kombinuj ujmij bialka dodaj wegli, metabolizm sie musi napedzac i musi byc co palic bo glodzenie to nie metoda tylko sie go spowalnia, dodasz t3 clen aero i juz calkiem licho. Jesli metoda z mala iloscia bialka sprawdzi sie rowniez podczas masowania to juz jakis plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
http://img22.imageshack.us/i/zdjcie0083a.jpg/ 

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Brzuch surowy

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4400
Jednak weszło 1,5 miesiaca temu wazyłem 9 kilo mniej także to jest do dopracowania. wiem wiem ale to enan szedł i idzie ale juz koncówka. takze ciezko było zapanowac na brzuchem.

Zawsze bedziesz chciał wiecej...
Zawsze Ci bedzie mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Myślę jednak,że to nie od enana,tylko od paszy

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP FARMAK- pytanie do tych ktorzy ostatnio stosowali

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

WHEY premium