SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
K1pl daj normalna fote bo te nogi tez mi nie pasuja do tego papieru rozwiej nasze wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
w dupie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
jak pisałem zdjecie gdzie za butelka jest papier jest ze starego okresu a dałem je tak dla zwały bo napisałem czy z papierem i takie miałem

dla tego nie lubie dawac zdjec bo zawsze sa jakies ale itp.

obecnie nie mam zdjec nowych najnowsze sa nogi aparat ma brat a tym w telefonie 2mega piksela to mozna zdjecie w fajnym swietle zrobic bo nie posiada lampy

za 4 tygodnie dam kolejne zdjecie i beda to tez nogi bo to piorytet i chce abyscie porównali ile zrobilem na wiecej fotek nie liczcie bo nie jestem z tych co rozsyłaja zdjecia posiadaja NK czy fotke pl

a to czy ktos twierdzi czy moje czy nie moje nogi to jego sprawa nie jestem tu na forum aby robic popis a zdobywac wiedze a jak cos wiem to moge sie podzielic

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
dla mnie to jesteś ściema=ą, za dużo kręcisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
a ty dla mnie jestes dziewczyna

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501


http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Zdjecie kp w Twoim profilu robione było 14 kwietnia a wiec 2 tyg temu i nie wydaje mi sie aby posiadacz takich kopytek mial slaba gore ,ktorej musial by sie wstydzic,To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
sciemniacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
k1 masz dziarke na lewym cycku?
bo cos chyba kojarze poprzednią fotke z profilu...
a tak btw. było za***iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
gora byla ostatnio w profilu nie widziales? Jak sie uparles moge na @ wyslac teraz dalem nogi a jak zrobie forme mysle ze dam calosc problemen nie jest sam brak aparatu bo to da sie ogarnac ale nie wygladam estetycznie jestem mocno zarosniety klata brzuch to masakra barki lopatki tez*****owo nie chce sie golic ze wzgledu na to ze chce widziec efekt przed a po

co do fotki jak cos @ ale jutro teraz nie mam kompa a tak kocham forum ze nawet na tel wchodze :p

I tak dla wyjasnienia mam 25lat i nie bawie sie w udawanie to raz dwa ze chyba nie jest problemem dac wielu zdjec i powiedziec to ja prawda wiec prosze nie robic sobie jaj bo nie lubie jak ktos naciska i gada glupoty

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP FARMAK- pytanie do tych ktorzy ostatnio stosowali

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

WHEY premium