SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****Ankieta: ile pijecie mleka??****

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4842

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
piłem , pije i pić bede

różne ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
do płatków owsianych i białeczka czyli na dzień 750 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
Kiedyś piłem karton dziennie(1l)

Wcale mnie nie znacie!!! Nic o mnie nie wiecie.
http://www.sfd.pl/meta_man_/_blog_/_Budowa_masy_u_ektomorfika-t398228.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mloeko acidofilne w sklepach spozywczych zazwyczaj u mnie w miescie. Widzialem tez nie razw sklepach cos typu 'paluszek' albo takie mniejsze markety

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Śniadanie: 150ml do płatków. 300ml -shake białkowy do szkoły z 30g Treca ultimate protein 300ml shake ok 40 min po treningu też do białeczka A do tego 50-70g dziennie mleka w proszku (35g białka na 100g) ) Ale mnie nie zalewa to mogę.. Więc też raczej sporo tego towaru

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Hihihehe ale twaróg jest przetworem mlecznym tak samo jak jogurt, kefir czy maślanka, forme płynną można zrobić z sera białego.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie pije w ogole. Po co Ci ta ankieta?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Jakieś 500ml dziennie.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rothen chodzi mi o mleko w "czystej" postaci nie przetwożone na koefiry, jogurty ani twarogi.
domer Dziwi mnie, że tak mało osób pije mleko np. kiedy w klasie na przerwie wydziągnołem karton mleka to wzbudziłem wielką sensację w śród towarzyszy męki szkolnej. Okazało sie ku mojemu ździwieniu na 20 chłopaków w mojej kalsie znalazły sie cztery osoby oprucz mnie, które spożywają mleko(od czasu do czasu), więc sprawdzam jak ta sprawa wygląda wśród innych sportowców. Osobiscie uwazam, iż powinno sie spożywać mleko codziennie, gdyż jest nie zastąpione dla mnie przez przetwory mleczne w postaci jogurtów czy kefirów.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2008-04-08 19:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
kiedys piłem litr dziennie. Obecnie ograniczam węgle, więc dawka 500ml

najchętniej tłuste mleko prosto z wioski

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-04-08 19:34:35

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie - 5-8 kg

Następny temat

Układam diete - pierwsze pytania

WHEY premium