SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!!!!d...upa!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2640
mam takie troszke dziwne heheh pytanie, nie wiem jak u was?? wbilem 2 amp testosteronu propianatu z farmaku, pierwszy sztarzal w poniedzielek, drugi wtorek po 0,5 ml kazdy czy po 25 mg, zaladowalem w prawy posledek i ... mam teraz niezly bol prawego posledka, czy propianat tak sie boląco rozchodzi czy co?? staje sie juz to denerwujace... uzywam igeiel 0,7. poradzcie cos!!

ManiacGym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
trochę dziwne te dawki, ale nie o to pytasz.

Prop nie boli, pewnie źle zrobiłeś strzała

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
a dlaczego nie robisz na przemiennie raz w jeden pośladek raz w drugi????
zawsze po strzale troche boli na drugi dzień ale jak jest mocny boł to musiałeś gdzies zrobić błąd.....moze za płytko wbiłeś igłę??po zrobieniu strzała zawsze rozmasuj sobie to miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Znajdź dobrą pigułę. Może kolega zbyt szybko wtłoczył preparat lub walnął z złe miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po chinczyku czuje z superka lekki dyskonfort. ale w dupe robie to i ciezki mi sie obracac wiec reka moze drzec . nogi mam witkiem zajete. tego to na drugi dzien czuc

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2005-09-08 10:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16934
po farmaku czasem dupsko boli, taka już uroda tego środka, pewnie ze względu na zawartość alkoholu benzylowego...i moim zdaniem to się nie baw we wbijanie codziennie 25mg bo więcej towaru w strzykawce zostanie niz w dupsku, a 50mg co 2 dni ci róznicy nie zrobi jeśli chodzi o działanie

pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
ja kilka dni ledwo chodziłem po Farmaku bo w uda biłem Nie wiem chyba taka jego uroda..nie było błędów w robieniu strzałówPo jakimś czasie ból ustepował i potem nic nie bolało

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
normalne ze jest bol przynajmniej po chinczyku ja walnolem juz kolo 10 shotów i caly czas ból jest jak bym mial siniaka tak ze wszystko jest ok wg mnie

poboli poboli i 2giego mnia przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
Dziwne to by bylo, jak bys przywalil strzala w prawy a bolal by cie lewy posladek,
tak to norma bol minie, jak sie ma malo wprawy to przewaznie boli na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2640
no to chyba ten Farmak ma to do siebi bo kurde juz lewy po dzisiejszym zaczyna pierd...hm....po b12 tak nie bolalo. ale czego sie nie robi dla...:>

ManiacGym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
kułes dupsko b12??
szkoda dupy na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki koks na sile ???????

Następny temat

Boldabol

WHEY premium