SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz black mamba hyperrush - jakie dawkowanie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Witam
Jestem na cyklu redukcyjnym, dietka jest, poszły 2 spalacze - Qnt riptek ( nie polecam ) , Muscletech hydroxycut hardcore ( niezły ) i zakupiłem na docinkę spalacz Black Mamba Hyperrush ( ciezko to dostać) -
Czy ktoś się orientuje jak to brać? Na opakowaniu jest napisane , żeby brać 1 kap rano, przez tydzien później 2 w ciagu dnia. Aeroby robię koło godziny 17-18 i czy będzie sens jak wezmę to tylko rano na czczo czy może lepiej przed treningiem ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 951 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13099
ja dziś własnie poleciałem z pierwszym kapsem, jechalem juz z przeróżnymi spalaczami, teraz przed mambą brałem methyledrene 25, 2 kaps tylko przed treningiem i leciało ładnie, ogółem w 3 miesiące samego treningu bez aero i hiit zleciało 10cm w pasie, dzis tak jak mówie wziąłem przed treningiem 1 kapsułkę black mamby i chyba bede brał jedną rano jedną przed tren. bo na narazie 2 kapsów nie da rady przyjąć. miałem tydzień przerwy od spalaczy po methyledrene i w ciągu tego tygodnia pocenie na treningu żadne.. dziś myślałem że płonę, na mnie działa mamba ostro , nosi mnie w cholerę, pewnie sporą rolę odgrywa efekt placebo bo sam też sie dodatkowo nakrecam, ale poprostu czuć różnice, jestem 2 godziny po treningu a dalej mi gorąco, temp ciała 37,2. polecam osobą które mają już za sobą kilka treściwszych pozycji. Zobaczymy jak bedzie sie to cudo rozkręcało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Najlepiej przed treningiem, ale bralbym ostatnia dawke nie pozniej jak o 15-16, bo moga wystapic problemy z zasnieciem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Czyli zrezygnować z kapsa rano przez pierwszy tydzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
zalezy, jakie masz doswiadczenia z efka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Nie mam żadnego doświadczenia ale żadne pobudzacze na mnie nie działają, brałem rózne boostery przedtreningowe (no-xplode po 3 miarkach nie klepał, superpump -nic a nic, mesomorph też mnie nie ruszał) , spalacze żadne mnie nie pobudzają....
Zastanawiam się czy zacząć od kapsa rano czy przed treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak chcesz na razie 1 kaps. dziennie- to wrzuc na ok. 40 minut przed aero

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
i jak to na ciebie działa ?? też mam dobrą tolerancję na wszystko np Oxyelite pro w ogóle nie czuje?? 130zł na ulicy nie leży tak, że nie wiem czy warto. Mógł byś napisać jak na ciebie działa był bym bardzo wdzięczny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Spalacza nie masz czuć, spalacz ma działać.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
No wiesz pobudzenie i termogenezę powinienem czuć. A działanie jak jest dobra dieta i aeroby to ciężko działanie ocenić. (jaka zasługa w tym spalacza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10605
Mamba narazie leży nieodpakowana ruszam z nią dopiero 1 sierpnia jak wrócę z wczasów. Póki co jeszcze na ok 2 tyg został mi hydroxycut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
ok dzięki, zaryzykowałem i zamówiłem dzisiaj jak nie będzie działać to już więcej spalaczy nie kupuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje porady wskazówek

Następny temat

Dieta do oceny plis

WHEY premium