SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc w walce z tłuszczem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
Obecnie ćwicze treningiem dzielonym, moim celem jest masa. troszke tłuszczu mam i chciałchłym sie go pozbyc. Dobrym pomysłem będzie dalej cwiczyć tak jak cwiczyłem treningiem dzielonym na mase i w nietreningowe dołozyć HIIT? Diete mam taką: na kilogram masy ciała 2g białka, 1g tłuszczu, 5g weglowodanów. bilanś kaloryczny mam na plus, myśle go napoczątku obciąć na zero, cwiczyć i sie obserwować. też myślałem o HST ale z tym czekam az będe mógł sie podciągnac na drążku w szerokim uchwycie jakieś 20 razy, żeby z 15 razy jakąś progresje zrobic.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 87

Wzrost: 188

Obwód klatki: 107

Obwód ramienia: 37.5

Obwód talii: 92

Obwód uda: 60

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 17 - 18 %

Aktywność w ciągu dnia: studia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: trzy razy w tygodniu siłownia, w nietreningowe brzuch, jeden dzień wolny

Odżywianie: dieta na mase

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: czasu mam dużo, chęci i zapału jeszcze więcej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic nie stosowałem

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie, chce dobra diete i trening ułózyc

Stosowane wcześniej diety: wcześnej byłem na diecei wyskotłuszczowej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
cwicze od 6 miesięcy na siłowni,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
ponowie pytanie, czy to dobry pomysł mieszać trening na mase z HIITem? chce tak cwiczyć bo cwiczenia na mase będa chronic moje mięśnie, a Hiit spali troche tłuszczu. dobrze to rozumie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie. Gdyby to było prawdą wszyscy by robili czystą, suchą masę. Jeżeli chcesz zdobyć mięśnie to generalnie musisz być na dodatnim bilansie kalorycznym a to wiąże się z częściowym partycjonowaniem kalorii w kierunku tkanki tłuszczowej. HIIT poprawi wydolność, ma korzystny wpływ na dotlenienie organizmu, pracę serca, jednak tłuszczu bez deficytu kalorycznego nie spali, jedynie poprawi partycjonowanie kalorii dla budowy mięśni. Jednak jak sama nazwa wskazuje jest treningiem intensywnym, więc musisz uważać na przetrenowanie i z nim nie przesadzać.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2298
chodzi mi o to czy jeżeli diete będe miał uolożona tak że deficyt kaloryczny będzie na zero, lub ewentualnie troche na minus, dobrym wyborem treningu jest HIIT z treningiem masowym dzielonym. Znalazłem tu na forum że aby chronić mieśnie przed redukcją stosuje sie podczas diery redukcyjnej właśnie trening na mase, ale tam mówiono o HST, ja jeszcze na ten rodzaj treningu sie nie zdecyduje z powyzej wymienionych przyczyn, więc pytam czy może być ten dzielony trening?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gramatura

Następny temat

bialko serwatkowe

WHEY premium