SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o nie wielką pomoc w walce z redukcją

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Witam od trzech tygodni jestem na redukcji. Dietę ułożyłem sobie sam, i była to moja pierwsza dieta, Obliczyłem zapotrzebowanie odjąłem 300kcal deficytu na początek i w ten sposób otrzymałem dzienne zapotrzebowanie 2456kcal. Mam 175cm wzrostu, 3tyg temu na wadze było 96 teraz juz 91kg na czczo rano. Stosuję trening push$pull a zaraz po nim jazda na rowerku stacjonarnym, orbitetek, lub zwykłe bieganie, Ćwiczę systemem poniedziałek, środa, piątek, W wtorek i czwartek mam treningi piłki nożnej czyli kolejne aeroby, Od poniedziałku dołączyłem spalcza thermo speed extreme 2 kapsułki rano przed śniadaniem i 2kaps 30 min przed obiadem. Poniżej zamieszczę swoją diete, i bardzo bym prosił abyś mi pomogli doradzili co miałbym ewentualnie zmienić aby ta redukcja nie była bóg wie jakś męczarnią i dawała wymierne efekty. Dodam, że z budowy jestem endomorfikiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Rano jak wstaniesz potrzebujesz cos bialka.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Mógłby być na przykład omlet z 2jaj + 30g płatków owsianych i 10g rodzynek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Lepiej, ale oblicz jakie masz zapotrzebowanie zeby szlo ustalic ile ma byc tych jaj i owsa:)

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
W sensie jakie zapotrzebowanie? Bo wszystko mam wyliczone ile białka, węgli i tłuszczy, jeżeli o to Ci chodzi;) Bo nie do końca rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Jak dla mnie dieta jest git;)

Zmieniony przez - Spieeek w dniu 2014-03-25 21:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Pomoże ktoś? Bo jestem bardzo ciekawych błedów, które się kryją w mojej diecie, przeczytałem juz bardzo dużo na temat układania diet, moim zdaniem jest dobra. Co najważniejsze efekty są. Lecz bardzo chętnie usłyszałbym opinię jakiegoś znawcy albo fachowca;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Twoje zapotrzebowanie kcal, ile bialka, tluszczy i wegli masz zamiar dostarczyc. Ile kcal odejmujesz od zapotrzebowania. Wylicz jakie jest na 0. Na forum sa wzory na to.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Ale te wszystkie dane, są w diecie co dałem wyżej. Czy nie o to chodzi, te wartości wyliczłem sobie sam wprowadziłem w kalkulator i pod to ułożyłem dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1312
?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak spalić tłuszcz z brzucha?

Następny temat

Efektywne odżywianie się siatkarza

WHEY premium