SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem ze zdrowiem-->odżywianiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
Witam
Mam problem z jelitami/żołądkiem i często rano wymiotuję. Do godziny 12 zazwyczaj nic nie jem gdyż po prostu nie potrafię na siłe wciskac sobie jedzenia. Po południu jakoś wszystko sie uspokaja z tym, że często boli mnie brzuch. Lekarze w zasadzie porobili gastroskopie, kolonoskopie itp. badanie ale nikt nie wie o co chodzi.

Do rzeczy: macie jakieś pomysły co by tu rano jeść żeby objętościowo mało zajmowało ale żeby było bardzo odżywcze i kaloryczne co umożliwi nie wygładzanie organizmu? Pytam bo wydaje mi się, że od 12 do wieczora nie zaspokajam potrzeb żywieniowych organizmu co sie odbija na utracie masy ciala.... Wiem, ze są takie specjalne budynie na recepte od lekarza, które mają przykładowo 1000kcal tylko raz, że to chemia a dwa nie wiem czy mój żołądek takie coś bedzie tolerować

z góry dzieki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
WPC + płatki owsiane + mleko ( miks w blenderze )
Banan + WPC + mleko

Ogólnie może kieruj się w stronę jakiś koktajli / shake

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 884
Ja miałem przerost 3 migdała i miałem podobne objawy, za chu*a nie mogłem rano zjesc, bo zaraz podbijało mnie na rzyganie. Dopiero kiedy gardło sie rozluźniało mogłem coś zjesc. Potem migdał mi sie rozpadł czy tam cos sie z nim zrobiło, tak ze w każdym razie go juz nie ma, moge jest normalnie śniadania.

W moich żyłach to płynie White Flood, a nie jakieś tam dziadostwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spróbuj miksu owoców z kefirem czy twarożkiem powinien fajnie wchodzić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65
dziękuję za odpowiedzi

poczytalem o tym 3 migdale jednak chyba nie mam tego problemu gdyż nie mam trudnosci z polykaniem, oddychaniem itp. a dodatkowo boli mnie brzuch czyli to sprawa raczej zolądkowo-jelitowa - lekarze niby twierdza zespol jelita drazliwego ale ja jakos nie jestem przekonany co do diagnozy

sprobuje mikoswac blenderem owoce (wspomniany banan, jablko , kiwi) do tego platki owsiane, otreby z jakims jogurtem, z tym ze mam pytanie co do wpc:
przypuścmy, ze chce nadrobić te 1000kcal które nie dam rady upchac jak normalny czlowiek 1 i 2 sniadaniem i wypijam taki miks kolo godz. 12 - to czy moge dodac 100gram SERWATKI WPC 80 - OSTROWIA co daje jakies +400kcal???


Zmieniony przez - garig w dniu 2012-01-24 16:59:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do sprawdzenia

Następny temat

Jedzenie-low carb-redukcja

WHEY premium