SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z cwiczeniami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
hej mam pytanie moj staz to 4 miesace i od jakeigos czas una triceps łacze cwiczenai robie pier francuskei do czoła a pozniej odrazu wycisnie na waskim uchwycie i to jest jedna seriia czy moge tak robic czy mam za mały staz

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wlasnie konczysz swoj 1 plan dzielony, a co do pytania chyba mozesz ale bys to wypisal normalnie a nie w 1 linijce bo to troche oczo***ne

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
to moj plan na triceps
1.wycisnaei francuskie do czoła + wycisanie w wąskim uchwycie 3 serii 12-10-8
2.wycisnie francuskei jednoracz ze sztangielka w szaidzie 3 seii 12-10-8
moge tak robic??

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
moim zdaniem troche mało. to zależy jakie partie robisz razem z tricepsem. Ja bym dorzucił jeszcze francuskie sztangą stojąc 3x8-10,
a na koniec treningu pompki w podporze tyłem (plus z czasem obciażenie na kolana) 3x12 np.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2950
Ja np pompki w podporze tyłem robie na samym poczatku jako ćwiczenie najbardziej złożone wg zasad Weidera, że zaczynamy od ćwiczeń najbardziej złożonych a kończąc na izolowanych.

Co do pytania autora temau to powiem Ci, że trochę mały staż masz na superserie - jaktak robię ale np. wyciskanie wąskim zaraz po francuskim traktuje tylko jako dapalanie więc czasem starczą tylko 4 potórzenia, a czasem 10. Moim skromnym zdaniem jeśli odpowiednio zrobisz francuskie leżać to nie powienieś mieć siły na wyciskanie wąskim wiecej niż 4 razy ciężarem którym robiłeś francuskie. Druga sprawa to poprawna technika wąskiego - kiedyś łokcie prowadziłem przy samym ciele co okazał się błędne i niepoprawne - teraz robię przy kącie ok 30-40 stopnii wględem klatki i pięknie jest.

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
no to dodam do tego pompki na poczatek
a jesli chodzi ze niedał bym raady na waskim po fransucki to sie mylisz jak koncze do czoła to mnie rece bola a waski to jzu szybko idzie

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 474
ja tam uważam, że pompki tyłem powinno się robić na końcu, jako ćwiczenie dopompowujące.
z resztą sam zobaczysz czy dasz rade (robiąc je na początku) zrobic potem pełne francuskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
zanczy jak robiłem wczesniej pompki na koncu i było masakrycznie po trenig u robiłem ledwie 15 max he a poznej rece bezwładne eh

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Za krótki staż na serie łączone.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
krzych666 mam pytanie o plecy co najlepsze na szerokie plecy bo mam drązek ale niemam siły sie tyle razy podciagac i jakos niemoge prawidłowo wykonywac podciagania do klaty bo rece mi ida do przodu :(:(:(
1.wioslowaeni sztangi w opadzie 3serii 12-10-8
2.wiosłoweni sztangielkamu w opadzie 3 seii 12-10-8
3.unoszenie sztangielke w opadzie na bok(dopiero zacczołem)
cwicze 4 miesaice i woguel mi plecy nie ruszyły :(

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1578
i co ejst dobe na najszersze jakie cwiczenie

KWIATULA16 ma moję konto bo dostał banika a ja często nie siedze na forum więc wszytsko co ewentualnie zrobi to jego sprawka heh:P:P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporty walki i budowanie sily

Następny temat

Moja pierwsza masówka :D

WHEY premium