SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posilek potreningowy . potrzebuje porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
mam rozpisana dietke ale mam maly problem.

z reguly trening koncze w okolicach godziny 13.30. zaras po przyjsciu do szatni jem 50g carbo 30g bialka(3 frakcje) i zaras po wyjsciu z silowni po drodze do domu jem 100g winogrona i 40-50g wafli ryzowych.
czy traktowac to wszystko jako posilek potreningowy??? nastepny posilek powinienem jesc okolo godziny 15.30-16.00 czy moze godzine po skonczonym treningu i traktowac ten nastepny posilke jako ten potreningowy???

ten kolejny posliek to z reguly 150g piersi z kurczaka z 100g ryzu 150g jogurtu i troszke warzyw

z gory dzieki pozdro :]

Impossible is nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
heheheheh jutro zdrowko oliwa
macie jakis post moze opisujacy dobroczynne skutki oliwy z oliwek. i wlasciwie czym rozni sie ona od innych tluszczow <??>

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ja bym wywalił grona i wafle i jak przyszedł do domu to zaczął przygotowywać żarcie. Minie ok 45 min. Zjedz wtedy potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
hmmm no dobra ale teras te gronka i wafle musze gdzies wrzucic :)

kurde teras juz sam nie wiem jak to jesc

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Szymon a jaki cel? jak masa to mozesz tak jeść

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
okejos juz chyba jednak ma pomysl po silowni bialko z carbo w domu po godzinie posilek a z wafelkow i winka i jeszcze czegos zrobie nowy posilek

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
cel : masa miesniowa / ale jak jesc jesli celem masa bo zglupialem :ppp

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zależy jaką masz genetykę.
Jeśli jesteś ekto lub nie masz tendencji do łapania tłuszczu, to ok.
W innym wypadku po treningu shake 2:1 (carbo:białko), a po 40 min posiłek - węgle złożone i wolnowchłanialne białko zwierzęce, bez tłuszczu.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
chlopaki jeszcze jedno dietke jest wpradzwie idealnie rozpisana ale glodny jestem co robic : jesc czy raczej unikac dodatkowego jedzenie ponad rozpiske ?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
możesz zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
jestem ektomorfikiem. tluszcz sie raczej mnie nie lapie troszke zalega w dolnej czesci brzucha ale kratka jest to w koncu jak mam robic ? nie piszcie mi tylko "mozesz tak robic jak napisales" bo napisalem 2 lub 3 rozwiazania wiec napiszcie ktore dokladnie bo narazie nie mam pojecia ktore pozdro

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Winogrona i wafle nie są konieczne, jednak jeśli jesteś ekto, to na pewno nie zaszkodzą.
W każdym razie na pewno shake białko+carbo,
po 40 min zaś posiłek (tak jak pisałem wyżej).

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-08-09 18:00:54

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby + glukoza

Następny temat

DIETA NA MASE DO OCENy

WHEY premium