SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla szkieleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605


witam! no jak widac problem jest...183 61kg wagi wsumie norma BMI ale na plaze sie nie nadaje 0% tkanki tluszczowej miesniowej widac 29cm lapa przedramie 26cm tyle wiem...trenowac to se moge ile chce wiec ustalenie tego to zaden problem...nie rosne czemu hmm moze ktos z was wie...narazie to probowalem roznej intensywnosci cwiczen i kupa bardziej sie wyzylilem... wazylem 65 waze 61 poporstu trening mazenie...jem duzo sram te duzo 2-3 razy dziennie (sram) jem 4-6 posilkow... ratujcie pare fotek nadole:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
diety specjalniej nie mam. 4-6 posiłkow, przeważnie dorzucam do normalnego żarcia przed treningiem worek ryżu, na sniadanie serek twarogowy, w ciagu dnia jeszcze wpc80, na noc te, 1-2 razy dzinie łyżka oliwy, oczywsicie jakies rybki chleb z serem czy wędlina...

...i jakos to idzie w 3 miechy 7-8 kilo

przez osatni miech nic nie poszło wiec ruszyłem z lepsza dietą i już przez tydzień 1 kilo



edit wody i tłuszczy tez napewno poszło ale przecierz sie masuje :D


Zmieniony przez - tomek. w dniu 2005-10-01 23:05:22

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605


plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
8



NIE NIE MOW ZE TAK WYGLADASZ8


Na poczatek to dieta!!!!!!!!!!

- https://www.sfd.pl/temat173140/

- https://www.sfd.pl/temat173140/


Pozneij dopiero trening, jaki masz sprzet?? Napisz szybko to jakos pomoge, ehh....

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605


biceps


ja chce do ludzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
mowie sprzet to zaden problem bo silownie mam podreka ze wszystkim co sobie moge wyobrazic dieta wiesz chce sie skupic na ryzu miodzie oliwie z oliwek kaszkach i takich tam i bede robil przed snem taki EXTRA posilek wpiernicze jakas kasze zapije szklanka oliwy z oliwek... wiesz bo miesnie to jakies tam sa ale zima mi zimno <lol> poprostu zlapal bym cos tluszczyku wiem ze to sie rozchodzi o kalorie a po cwiczeniach trzbea procesy kataboliczne tam zredukowac! aha no i bede se robil wywar woda z glukoza zamiast carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie wklejaj tych fot bo mis ei bedziesz po nocach snil


Napisz lepiej jaki masz sprzet I wez sie za diete!!!!!!!!!

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
przed snem to puszke tunczyka w wodzie lub odzywke bialkowa.


No to skoro masz silke pod reka to wez sie za act a pzoenij sie splita rozpisze bo zaraz zasne

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
naczytalem sie juz o tym duzo naprawde duzo ale mnie obchodzi kazdy gram czy to tluszczu czy miesni bog wie musze conajmniej dobic 67 kg jak to osiagnac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jedząc z głową, a nie wpieprzając byle co i bez ładu.
poskładaj sobie dietę i dodaj do bilansu wylicznonego te 500 może nawet 700-800 kcal.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bog pisz z duzej litery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A jesc musisz w miare rowno, podobne godziny, i zdrowo a nie mialion rzeczy zeby srac po 5x dziennie, poczytaj posty z odzywianiu, ktore podalem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 605
hmm ale jak chce zjesc obiad to mam se liczyc kalorie? bez przesady... ja to widze tak ze jak odczuwam chodzby leciutki glod no to wcinam wartosciowe rzeczy zapijam oliwa jem kaszke i basta nie bede liczyl na przerwie w szkole ile kcal ma moj 20g pomidor...moze jakies inne ciekawe propozycje by zwaly tluszczu sie namnie odkladaly : P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z brzuchem

Następny temat

Trening Dla 17 Latka.

WHEY premium