SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po cyklu trening.. dam SOGA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Witam wczoraj zakończyłem cykl po cyklu 1-4 meta 30mg ed 1-12 enan 500mg ew 1-10 deka 400mg ew.Zaraz po cyklu poszlo 2tyg HCG trening podczas cyklu i podczas brania HCG był na maxa. Potem podczas brania clomidu(2tyg) ćwiczyłem lżej spokojnie 12powtorzeń z zapasem 3 serie mniej na partie. Wczoraj zakończyłem odblok i co mam teraz robić dalej lużny trening czy jeszcze bardziej zluzować na regeneracyjny czy tydzien przerwy od siłki czy moge już dalej na maxa trenować? NZa pomoc SOGi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
EDIT: wczoraj zakończyłem odblok a nie cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
zrób kilka dni wolnego
potem zaopatrz sie w dobrego stecka kreatyny dopnij miche i bedzie extra zawsze na saa trening jest ciezszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
j/w
do tygodnia odpocznij od silki, kreta na spadki przez 6 tyg.
poczekaj tyle ile trwal cykl z odblokiem i jedziemy dalej.
jestes zadowolony z cyklu bo sam planuje cos podobnego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
cykl bt btł etra ale mi tam brakuje zejscia dał bym na ubicie propa+winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Przerwy bym nie robił,idz 3 razy w tyg zrob mega lajt treningi i bedzie dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
nie odstawiaj siłki całkowicie....po prostu zmniejsz obciążenie treningowe i intensywność.....powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
cały cykl i odblok jechał na maxa

człowiek to nie maszyna odpoczynek sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
dzieki panowie kazdy po SOGUwidze ze zdania są podzielone na cyklu jechałem np. 15 seri na klate bardzo intensywnie na clomidze 12 a dzisiaj zrobilem sobie lajtowy trening 6 seri 3 serie hantle wycisk skos 3 serie rozpietek.I tak mysle zeby takim treningiem lajtowym poleciec przez ten tydzien a potem znow na maxa? mysle ze nie ma sensu robic przerwy bo nie czuje sie przemeczony a na clomidze i tak zluzowalem sporo trening.
krzyysiek jestem bardzo zadowlony łapa 3cm+ tylko 4kg wagi ale suchy mięsień i o dziwo jakość sporo sie poprawiła. Ubocznye skutki bardzo małe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
aha no i spory wzrost siły wiadomo i samopoczuciaI libido tez na wielki +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polec lajtowy trening nawet kilka tygodni, mozesz zrobic sobie tydzien przerwy od treningow, odpoczac i ruszac od nowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

get big or die trying ? %-)

Następny temat

INSULINA jako most między cyklami

WHEY premium