SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platki owsiane czy musli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Jak w temacie. Krótko co lepsze umiesic w diecie na śniadanie. Platki owsiane czy myśli. Za owsianka nie przepadam....
I co jeszcze proponujecie na śniadanie wstawić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proponowałabym właśnie płatki owsiane - co do nich właśnie jest od dziś promocja na nie w Biedronce :D . Jeśli samych płatków nie lubisz możesz sam sobie zrobić takie musli. Dodajesz rodzynek jakichś orzechów i fajna mieszanka powstaje ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4546 Napisanych postów 35814 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263240
owies będzie lepszym wyborem niz sklepowe musli

na śniadanie mozesz wstawic wszystko co lubisz i co zgadza sie z założeniami Twojej diety, jesli owies Ci nie wychodzi to go nie jedz

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136822
To popatrz na skład sklepowego muesli i pomyśl, co to ma wspólnego ze zdrowym jedzeniem. Co na śniadanie? Płatki ryżowe, jaglane, orkiszowe, makaron (omlet z makaronem), ryż, chleb pełnoziarnisty, kaszę kukurydzianą.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Z płatków fajnie wchodzą gryczane, więc jak nie smakują Ci owsiane, to może pójdź w tym kierunku. Jednak jak pisano wyżej produktów jest masa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
możesz zjeść nawet kurczaka z ryżem ,to już Twoja sprawa
jesz co lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1719
Ile można zjeść tego ryzu;) często jak patrzę w diety to jest ryz ryz i jeszcze raz ryz;) chcesz dobry jest w smaku;)
A co gdy mój organizm nie toleruje laktozy? Nie mogę twarogu, a z mlekiem to zalezy. Czasem normalnie czasem gania, a jak jest z mlekiem siadłbym? Można w dietę ująć czy odradzacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Ja dzisiaj spróbowałem płatków jaglanych i poważnie są bardzo smaczne jak dorzucisz sobie żurawinę orzechy itp to bardzo fajnie wchodzi. Mi osobiście dużo lepiej niż owsiane, ale staram się je stosować zamiennie. Kolejne kupie właśnie te gryczane o których Koniu napisał bo też mnie kusiły. Pozdro.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak dodasz tam sobie dosładzaną cukrem żurawinę, to w zasadzie i tak robi się z tego "Sklepowe musli", jak dajesz owoce to świeże.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Dzięki za uwagę Koniu ja dopiero zacząłem praktycznie przygodę z dietą więc cały czas się uczę. Fakt w mojej żurawinie jest 37% cukru więc zamieniam ją na świeże owoce. A jak już się wywiązał temat to zapytam czy z rodzynkami też jest tak samo? Są dosładzane? Przesypałem do pojemnika i nie mam tabeli ze składem.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Rodzynki nie są dosładzane ,ale te wiadomo że winogrona to jednej z bardziej kalorycznych owoców. Same w sobie są mega słodkie. Do smaku możesz dodać ,lecz nie przesadzać z ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136822
Jedz na wodzie te płatki jak z mlekiem nie możesz, albo piecz placki owsiane/jaglane/ryżowe-przepisy w dziale Kuchnia.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła białka w diecie

Następny temat

Orzechy

WHEY premium