SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

orotan i ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
wiek 18
waga/wzrost 85/190
staż treningowy 2 years
cel cyklu masa
stosowane już wcześniej suplementy mono , jabłko , 2x nitro II , storm , l-karnityna , plus bialeczka

Mam pytanie odnosnie orotanu a mowiac szcislej "CLOUT" ...moją sugestia jest nie marnowanie go na rano tylko dorzucenie do niego jakiejs pojedynczej formy kreatyny ...a wiec mam pytanie czy takie same wyniki beda zeby brac rano i po treningu kre-alkalyn co jak bym bral zwykle mono czy jabłuszko ...jeszcze nie posiadam tych supli tylko pytam o dobre polaczenie ...a wiec nie rozpisuje sie co do diety i reszty bo nie ma sensu co jest potrzebne to napisalem ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie mozesz samego orotany brac?
5g rano 5g przed treningiem
w dzien bez treningu 5g rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jak Pepo sprwadz samego orotana lepiej ;)


jak chcesz mieszać, to sobie staka kup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
promocja jest chyba w sklepie sfd wiec zobacz Orotan z Kaizena no chyba ze wolisz Clouta

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
no odpowiedzi tak nie usyszalem ...interesuje mnie tylko clout ....dawka wynosi podajrze 10g ....tylko chcialem go brac tylko przed treningiem pytanie bylo czy efekty po dodaniu kre alkalynu a mono bada takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
mono lub ka będzie podobnie ale nie wiadomo jak to będzie bo na każdego działa inaczej

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2054
no ok dzieki ..sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny stack

Następny temat

Gaspari czy Metabolic

WHEY premium