SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
czesc wam wszytskim mam pytanko skonczylem szamac mono i zakupilem sobie no xplode i chce go wykorzytsac jak najlepiej wiec tak no xplode bende bral przed treningiem podstawa i chialbym go brac jeszcze o innej porze czy jest sens brac go po treningu bo wtedy pije bialeczko chodzi mi oto czy jak bende bral go dwa razy dziennie naprzyklad z rana jak myslicie jak najlepiej brac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja pod koniec cyklu sypalem jakies 2,5 porcji potem zszedlem na 1 porcje i lepiej sie cwiczylo niz na tych prawie 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1544
Najlepiej z rana i przed treningiem. Na Twoim miejscu dopiero po kilku lub więcej cyklach na mono przeszedłbym na stacki kreatynowe i NO boostery

Kulturystyka - sport dla elit?
Jeśli Ci pomogłem rzuć SOGIEM!
Jeśli możesz także odbij SOGa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
oki dzieki ale ja juz nmialem duzo cykli na mixach kreatynowych ale i tak zwykle mono lepiej namnie dziala takie zycie narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ogór jakies bzdury pisze nie słuchaj go
no-xplode przed treningiem i moim zdaniem wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
po 1. tylko przed treningiem - to jest dopalacz przedtreningowy i ne ma sensu go brać częściej, poza tym zero opłacalności jak bedziesz go brał 2 razy dziennie, a ponadto do neigo szybko sie przyzwyczaja organizm - trzeba zwiekszać dawki a tani to on nie jest...
po 2. on zawiera kreatyne... jak jestes po cyklu to zrób sobie najpierw przerwe, a dopiero potem go szamaj...

on sie znakomicie nadaje do połączenia z kreatynami róznego rodzaju
jak jestes po cyklu to proponuje Ci samo aakg. napąpuje cie troszke i da pompe na treningu

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Dokładnie zrób 6 tyg przerwy od mono a potem pojedź z takim cyklem : na czczo mono 5 gr, przed treningiem no zplode a po treningu HP. Ja teraz mam taki cyklon i idzie bomba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
oki spoko tak zrobie a teraz sobie walne aakg ale chcialbym wiedziec z jakiej firmy to kupic jestem w angli to polskie firmy odpadaja jakie jest najlepsze doradzcie pare opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4138
hej paczylem w wyszukiwarce i njest tylko z olimpu a niemam dostepu do plskich firm moglby ktos napisac z jakiej innej firmy zagranicznej jest dobre pliss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
EFX - Nitric
Six Star - cos tam Overdrive
Muscletech - NaNox9

to tylko przykłady.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Co będzie dobrym uzupełnieniem do No Xplode ze stackow? Cell Mass? KO/Hp/XP? Ostatniego cyklona masowego zakonczylem pod kobiec kwietnia na Storm+Shock.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
jeżeli masz no xplode to stacki bym odpuścił , a brał czystą formę kretki

np. no-x + Tri-Creatine Complex 300g

jak lubisz dłuższe cykle to 300g czystej kretki może być za mało , możesz wtedy dokupić ok. 200g mono , jabłczanu , CEE , ka...

wyjdzie ci mniej kasy niż przy stackach , a efekt ten sam
za ta kase dokup se lepiej białko , o3 , witaminy , carbo , co ci brakuje
jeżeli masz wszystko z w.w. to zainwestowałbym w estryfikowane BCAA np. Growth Factor , albo NAG

no-x zaczynaj od 1 porcji tylko przed treningiem , jak czujesz że działanie słabnie to 1,5 porcji itd.

kretka z rana i po/w czasie treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNE KONKURSY! ATRAKCYJNE NAGRODY!

Następny temat

Potrzebuje drobnej rady odnośnie Whey utrafiltrate PROTEIN 82

WHEY premium