SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje odchudzanie nic specjalnego...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Hej.. ja zaczelam od poniedzialku... oczywiscie juz przed (czyli w sobote) zaczelam cwiczenia i redukcje ilosci spozywanych posilkow..Nie poddaje sie zadnym specjalnym dietom, bo wiem ze glodowka nie ma sensu. Jem poprostu mniej, staram sie jesc do godz 18 i kilka razy w tygodniu cwiczyc. Jak narazie mam za soba basen (piatek), body attack (sobota), hi-lo aerobic (wtorek) no i przede mna jakis fintess jutro i sobota. Nie powiem, przyda mi sie wsparcie, kilka rad. Po pierwszych dniach nie moge wiele oczekiwac, do doskonalosci dazy sie przez dlugi okres, wiem ze musze wyelimonowac uzywki itp, choc jak na nalogowa zjadaczke slodyczy i tak niezly postep. Hahahha.. A ponizej krotkie sprawozdania:
Tak wiec pierwszy cel: 55 kg...

Male sprawozdanie z poniedzialku:
- Sniadanie jak zwykle - platki na mleku
2 sniadanie - jogurt
obiad: gotowane warzywa (groszek, marchewka, kurydza, taka mala mieszanka)
kolacja: kisiel (no moze niepotrzebnie) ale to 1 dzien, wiec nie tak zle.
2 jajka, kanapka z lososiem

dzien drugi
-Sniadanie - platki bran flakes z mlekiem
- 2 sniadanie - jogurt
- obiad - gotowana brokula
- podwieczorek - jablko
- kolacja - losos z puszki, dwie kromki
pomiedzy 2 kawy i 2 herbaty z mlekiem
a i jeszcze banan





Sroda 01.10.2008

-sniadanie platki z mlekiem
- obiad - 2 kromki chleba pelnoziarnistego posmarowane light philadelphia z lososiem - podwieczorek - suszone owoce, kilka sztuk
- kolacja.. nasz polski twarog z kromka chleba pelnoziarnistego

Jo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Brakuje jeszcze podstawowych danych: wiek, wzrost i waga.

W diecie to Ty nic nie zmieniłaś. Praktycznie każdy posiłek (a więc i cały jadłospis) do poprawy. Zarówno pod względem ilości jedzenia jak i tego co jesz. Śmiem twierdzić, że nie przeczytałaś żadnego artykułu polecanego przez forumowiczów.
Jeszcze jedno - nikt nie namawia Cię tutaj do stosowania diety sportowca; promujemy zdrowy sposób odżywiania, zdrowy styl życia.
W odchudzaniu 90% sukcesu to prawidłowa dieta, jeżeli ona (dieta) szwankuje to ćwiczenia czy środki farmakologiczne nie dadzą zadowalających efektów.
Poczytaj "podwieszone", ułóż prawidłową dietę i po 2 tygodniowym jej (diety) stosowaniu oceń efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przykre jest to co robisz, zanim zaczniesz wprowadzać jakieś zmiany poczytaj odpowiednie artykuły, czytane przez kompetentne osoby o organizmie ludzkim, o tym jak powinno się odżywiać, trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
wiele czytalam, wiekszosc opiera sie na glodowkach,specjalnej diecie.. ju tylko zredukowalam ilosc...

Jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest błąd, zmień produkty na lepiej wartościowe oraz jedz po 18. Pali się tłuszcz a nie mięśnie. Zajrzyj w zbiór linków i poświęć troszkę czasu czytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ktore sie opieraja na glodowkach?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
bardzo zabawne :)

Jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no chlopaki maja racje, bo nie troche a ostro zredukowalas ilosc tego co jesz
Policz kalorie ktore spozywasz? mozesz w ciemno zalozyc ze spalasz przy swoim ruchu ok 1800kcal a wiec zobacz jak wielki jest twoj bilans ujemny.
Spadek wagi bedzie i owszem, nie zyjemy powietrzem, ale bedzie to slownie tylko "spadek wagi" a ze w tej wadze ok 1/3 to bedzie waga twoich miesni dowiesz sie dopiero po zakonczeniu odchudzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
niestety nikt nie chudnie jednakowo.. trzeba wziac pod uwage wiele aspektow, glownie wiek, tryb zycia, prace... u mnie dziecko, wiele godzin przy biurku, wiec ten bilans nie jest taki ujemny. nie przesadzajmy, jak pisalam to moje odchudzanie nie jest drastyczne... jestem normalna osoba, jem zupy, mieso (glownie drob i ryby).. chodzi mi o to by najpierw zmniejszyc ochote na jedzenie, a jadlam zdrowo, tylko o nieodpowiednich porach, nie oszukujmy sie .. z pracy dopiero ok. 18.. jak tu normalnie zyc i sie odzywiac, brak czasu na wiele rzeczy.. nie wszyscy wiedza jak to jest, a juz na pewno nie mezczyzni.. wszytko jest w normie w kazdym razie.. jak policze to ile zjadam a ile pale, to uwierzcie.. bilans jest jak najbardziej pozytywny..

Jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sniadanie - platki bran flakes z mlekiem
- 2 sniadanie - jogurt
- obiad - gotowana brokula
- podwieczorek - jablko
- kolacja - losos z puszki, dwie kromki
pomiedzy 2 kawy i 2 herbaty z mlekiem
a i jeszcze banan

Zaraz zaraz co ty piszesz? miesa??? ja tam w twoich raportach z ostatnich dwoch dni jakoś tych odpowiednich ilości mięsa nie zauważam
śniadanie no ile? 300kcal, moze byc????
jogurt????? 70kcal
obiad, sorry ale warzywa nie policze bo warzywa maja tak mała ilosc kalorii i jeszcze 30% z nich idzie na ich trawienie, ale niech bedzie 100kcal dla tluszczu
jablko???? O BOZE!!! przejadlas sie tu juz zupelnie, niech bedzie 50kcal
no kolacja 2 kromki plus losos cala puszka? 300kcal moze byc???

No i teraz dodajmy i zaokrąglimy w gore, a co tam , 900kcal . Niewątpliwie jest to dieta uwzgledniajaca twoje zapotrzebowanie, na kalorie, składniki odżywcze i makroskładniki.
Nie mów o różnicach w zapotrzebowaniu,
Bzdura, mam dwoje dzieci, siedzący tryb życia, prawie 40 lat i jem ponad 2000kcal i chudne.
Roznice miedzy ludźmi sa, ale nie tak drastyczne, naukowcy sa zgodni co do tego, ze dla przeciętnej kobiety 1200kcal to ilość potrzebna na podstawowe funkcje życiowe bez jakiegokolwiek ruchu na co dzien, nie mowie juz o sporcie. Wiec to co ty robisz to GLODOWKA, jakkolwiek sobie byś tego nie tlumaczyla i jezeli nie okażesz się być w malej grupie kobiet mających tendencje do zasuszania sie, lub nie nastąpi nagła zmiana gospodarki hormonalnej w twoim organizmie, to wyjdziesz na tym jak "Zabłocki na mydle", bo wrócisz do wagi szybciej niz ci sie wydaje, będziesz miała jeszcze więcej tłuszczu niż teraz i jeszcze dopaść cie mogą kłopoty hormonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
2000 kalorii bez cwiczen? no mysle ze z tego powodu wlasnie mam wielki brzuch, wielki tylek i reszte...bo niestety znam swoje cialo i ono naprawde gromadzi wszystko co dostaje.. moze jak przywyknie do cwiczen i zmieni sie przemiana to zaczne cos tracic... co do wczoraj i poniedzialku. miesa nie bylo, i owszem.. ale normalnie jest .. dzisiaj tez: piers z kurczaka.. z tego co widzialam to ty duzo cwiczyc, ale wazylas wczesniej duzo wiecej? poza tym klopoty z hormonami - no wlasnie.. od tego sie tez zaczelo... po ciazy moje hormony zwariowaly i przytylam wiele w ciagu 3 miesiecy..mimo ze wrocilam zaraz do pracy itp.. niestety mialam problemy z tarczyca itp.. pozniej inne sprawy... przynam ze to troche denerwujace forum, ktore zaczyna sie od "przykre", "poczytaj troche" itp.. no porady swietne, a gdzie przyklad, troche wiecej informacji...

Jo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mnóstwo przykładów dobrych diet i niegłodówkowych masz w dziennikach treningowych oraz w tym dziale,wystarczy poszukać,stąd porady typu "poczytaj trochę". Zacznij najlepiej od 10 wskazówek żywieniowych.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZego nie mozna jesc!!

Następny temat

Dieta do sprawdzenia + trening

WHEY premium